Zaawansowane łańcuchy dostaw i technologie czyli konferencja Advanced Supply Chain

Zaawansowane łańcuchy dostaw i technologie czyli konferencja Advanced Supply Chain

Dokładnie cztery tygodnie dzielą nas od tegorocznej edycji konferencji Advanced Supply Chain. 20 września w Warszawie spotkają się menedżerowie łańcucha dostaw, pragnący poszerzyć swoją wiedzę na temat najlepszych praktyk i najnowszych technologii, przebojem wdzierających się do sektora TSL.

W obszarze zarządzania przedsiębiorstwami od kilku lat widać próby wychodzenia z zarządzania silosowego. Na podstawie naszych analiz widzimy, że dotychczas funkcjonujące osobno poszczególne działy firm (zakupy, dostawy, produkcja, logistyka, dystrybucja, sprzedaż ), w szczególności w sektorze mniejszych przedsiębiorstw, od pewnego czasu podążają w kierunku łączenia procesów w zintegrowany łańcuch dostaw. Nie jest to jednak proste zadanie ze względu na ciągłe zmiany w strategiach firm, po których zwykle prace w obszarze integracji trzeba rozpoczynać od nowa.

 

Dodatkowe wyzwanie i chyba najważniejsze niesie za sobą cyfryzacja. Dziś teoretycznie wiemy, jak powinna wyglądać, lecz nie mamy zbyt wielu doświadczeń wdrożeniowych, tzw. starych dobrych praktyk. W związku z tym pozostaje nam obszar eksperymentów i prób. Krzywa uczenia się w dalszym ciągu wydłuża się. O ile łatwo jest zdigitalizować jeden dział, o tyle połączenie ze sobą wszystkiego to już zadanie na miarę mistrza świata.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak patrzeć i słuchać o tym, co dzieje się w świecie, a następnie próbować, rezygnować i próbować raz jeszcze.

 

Właśnie z tego powodu serdecznie zapraszamy na kolejną edycję konferencji Advanced Supply Chain, podczas której będziemy podglądać, co nowego dzieje się w obszarze zarządzania i co przynosi nam technologia. Bogaty program wydarzenia to efekt udanej współpracy organizatorów – BVL International Chapter Poland i Wydawnictwa Eurologistics.

 

Na stronie www.asc.eurologistics.pl sukcesywnie prezentujemy sylwetki kolejnych prelegentów, potwierdzających swoje wystąpienia. Podczas konferencji można będzie także wysłuchać debaty na temat kierunków rozwoju e-commerce, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla logistyki na stoiskach naszych partnerów, a przede wszystkim poszerzyć sieć znajomości biznesowych.

 

Tylko do 28 sierpnie dostępna jest pula biletów i pakietów firmowych w ofercie “first minute”. Serdecznie zapraszamy na www.asc.eurologistics.pl i do zobaczenia w Warszawie.

Poleć ten artykuł:

Polecamy