Zakład Lear w Jarosławiu najlepszy na świecie

Zakład Lear w Jarosławiu najlepszy na świecie

W ogłoszonym po raz pierwszy w historii konkursie Champions of Lear 2019 dla wyróżniających się zakładów Lear na świecie pierwszą nagrodę w prestiżowej kategorii Together We Win otrzymał Zakład w Jarosławiu.

To szczególne uznanie dla zaangażowania wszystkich pracowników w tworzenie kultury współpracy i troskę o wspólne miejsce pracy.

 

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 27 czerwca 2019 w Southfield, USA – w głównej siedzibie Lear Corporation. Lear Jarosław reprezentowali: Andrzej Narolski – dyrektor zakładu, Teresa Filipek-Przybyłowicz – menadżer HR oraz Klaudia Andrzejczyk – specjalista d.s. szkoleń produkcyjnych. Przedstawiciele zakładu odebrali gratulacje oraz pamiątkową statuetkę z rąk Raya Scotta – dyrektora generalnego Lear Corporation.

 

8 lipca 2019 był dniem wspólnego świętowania w zakładzie w Jarosławiu. Podczas spotkania ze wszystkimi pracownikami, przy symbolicznym torcie, Dyrektor Andrzej Narolski podzielił się informacjami o przyznanym wyróżnieniu, podziękował za zespołowe i indywidualne zaangażowanie, podkreślając, że ta nagroda to efekt wspólnego wysiłku, ogromnej motywacji i chęci ciągłego ulepszania naszego środowiska pracy.

Poleć ten artykuł:

Polecamy