Zaproszenie na webinar ING – ABC logistyki w e-commerce!

Zaproszenie na webinar ING – ABC logistyki w e-commerce!

Już 11 marca 2021 roku o godzinie 10:00 rozpocznie się wyjątkowe spotkanie online poświęcone w całości logistyce w e-commerce. ING wychodzi naprzeciw oczekiwaniom małych i dużych przedsiębiorców, organizując webinar tematycznie związany z aktualnymi wyzwaniami, z którymi codziennie mierzą się właściciele e-sklepów, zwłaszcza teraz w dobie pandemii koronawirusa. Dlaczego sprawne zarządzanie logistyką jest tak ważne w prowadzeniu działalności online? Co może wyróżnić nas w tej kwestii na rynku i przyczynić się do osiągnięcia sukcesu? Na te i inne pytania poznamy odpowiedzi 11 marca.

Znakomici prelegenci ABC logistyki w e-commerce

Swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na działania w nowej rzeczywistości z widzami webinara podzielą się Mateusz Zemczak – ekspert do spraw e-commerce imoje oraz Mateusz Pycia – założyciel firmy transportowej Globkurier.pl. Na czacie w panelu po webinarze odpowiedzą oni również na wszystkie pytania użytkowników. To wyjątkowy moment by uzyskać ekspercką radę i poznać tematykę od podszewki. Globkurier.pl to prężnie działający od ponad 10 lat operator logistyczny. Za jego pośrednictwem możemy porównać ceny najpopularniejszych firm kurierski oraz nadać koperty, paczki, palety i przesyłki niestandardowe w Polsce oraz 192 krajach świata. Imoje to stworzona przez bank ING internetowa bramka płatnicza. Zapowiada się spotkanie pełne rzetelnej wiedzy logistycznej, która przyda się każdemu przedsiębiorcy. Nie może więc Was tam zabraknąć.

Tematyka i dołączenie do webinara

O logistyce i e-commerce mogliby opowiadać godzinami, jednak sama tematyka webinara oscylować będzie wokół czterech głównych zagadnień. Będą to między innymi:

·        Jak z logistyki zrobić przewagę konkurencyjną?
·        Jakie metody wysyłki oferować?
·        Jak usprawnić zarządzanie logistyką w e-commerce?
·        Jak przygotować się na zmienność w transporcie?

Jeżeli jesteś zainteresowany wydarzeniem, możesz zapisać się na nie już dziś. Darmowa rejestracja dostępna jest na stronie ABC logistyki w e-commerce (clickmeeting.com)Wystarczy, że podasz imię, adres mailowy i nazwę Twojej firmy. Po rejestracji otrzymasz na podany kontakt maila z potwierdzeniem udziału w webinarze. Widzimy się w czwartek 11 marca o godzinie 10:00!

Poleć ten artykuł:

Polecamy