Złoty Medal –Wybór Konsumentów dla IPOsystem na ITM Polska 2015

Złoty Medal –Wybór Konsumentów dla IPOsystem na ITM Polska 2015

IPOsystem (Intelligent Production Organization System) pierwszy na świecie system samodzielnie zarządzający produkcją zdobył „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”na Międzynarodowych Targach Poznańskich ITM POLSKA 2015.

Wyróżnienie to mogą uzyskać wyłącznie zdobywcy Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, których wyłania Sąd Konkursowy. Z tego wyselekcjonowanego już grona produktów uhonorowanych za nowoczesny i innowacyjny charakter, uczestnicy targów i internauci wybierają rozwiązanie nagradzane tytułem Wybór Konsumentów. IPOsystem należy zatem do ścisłej czołówki – grupy produktów, które zostały pozytywnie ocenione zarówno przez ekspertów i przedstawicieli branży, jak i konsumentów.

 

To kolejne, cenne trofeum przyznane produktowi firmy UIBS Teamwork z Rybnika.IPOsystem został także nagrodzony w konkursie „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2014”organizowanym przez Wydawnictwo Eurologistics.

 

IPOsystem nie ma sobie równych – to pierwsze na światową skalę rozwiązanie samodzielnie i bezpośrednio zarządzające dowolną produkcją, które optymalizuje pracę zarówno maszyn, jak i pracowników. Tym, co wyróżnia IPOsystem jest reagowanie w czasie rzeczywistym na wszelkie, nawet najdrobniejsze zmiany (takie jak odstępstwa od założonych czasów realizacji poszczególnych operacji technologicznych w trakcie ich wykonywania, awarie, zmiany terminów realizacji zleceń, dostaw, czy braki kadrowe) wpływające na postęp prac. System automatycznie, w zaledwie 5 sekund, aktualizuje harmonogramy, zapobiegając w ten sposób przestojom produkcyjnym, które nie tylko generują koszty, ale zakłócają planowanie i rzeczywiste terminy realizacji zleceń, przez co negatywnie wpływają na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Dzięki IPOsystem na monitorze komputera dostępne są nie tylko informacje o wszystkich działaniach prowadzonych aktualnie na halach produkcyjnych, lecz także komunikaty dotyczące ewentualnych błędów zaistniałych w konkretnych operacjach. System diagnozuje problem i go eliminuje, wydatnie poprawiając jakość gotowych wyrobów. IPOsystem poprawia wydajność, zwiększa zyskowność i pozwala skrócić terminy realizacji zamówień.

 

Przypomnijmy, że system z powodzeniem został wprowadzony w siedmiu firmach, trwa proces jego wdrożenia w kolejnych ośmiu przedsiębiorstwach. W ostatnim czasie twórcy IPOsystem przeprowadzili ponad dziesięć nowych analiz przedwdrożeniowych, w związku z czym spodziewają się kolejnych implementacji oraz zwielokrotnienia działań związanych z innowacyjnym rozwiązaniem.

Poleć ten artykuł:

Polecamy