Zmiany na najwyższym europejskim szczeblu w Logicor

Zmiany na najwyższym europejskim szczeblu w Logicor

Logicor, wiodący europejski właściciel i zarządca nieruchomości logistycznych, ogłasza zmiany na szczeblu kierowniczym w Europie Środkowo-Wschodniej. Ronald van der Waals obejmie funkcję Dyrektora Zarządzającego Logicor w Europie Środkowo-Wschodniej od stycznia 2023 r., co jest uzupełnieniem jego obecnej roli Dyrektora Zarządzającego na Europę Północną.

Będzie on odpowiedzialny za kontynuację rozwoju portfela firmy i poszerzanie go w tym kluczowym regionie, a jego działania będą nadal wspierane przez lokalne zespoły.

Ronald van der Waals zastępuje Bartka Mierzwiaka, który nie tylko z powodzeniem rozwijał obecność Logicor w Europie Środkowo-Wschodniej w ciągu ostatnich ośmiu lat, ale także był nieodzownym elementem rozwoju Logicor jako firmy.

Sieć nieruchomości logistycznych Logicor w Europie Środkowo-Wschodniej obejmuje Polskę, Czechy, Węgry, Słowację i Rumunię, a jej łączna powierzchnia wynosi ponad 2,1 mln m2 i obsługuje 227 klientów, takich jak UPS czy Huhtamaki.

Region ten pozostaje w centrum zainteresowania Logicor, czego dowodem jest 43 tys. m² powierzchni oddanej do użytku w 2022 r., kolejne 15 tys. m² w budowie oraz plany inwestycyjne na ponad 100 tys. m2 powierzchni magazynowej na kolejny rok 2023. 100 tys. m² przewidziane na 2023 r.

Ronald van der Waals, nowo mianowany Dyrektor Zarządzający na Europę Północną i Środkowo-Wschodnią w Logicor, powiedział: – Cieszę się, że podejmuję nową rolę w czasie, gdy znaczenie logistyki w codziennym życiu jest nie do przecenienia. Nasza wiedza i doświadczenie na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej pomoże nam poszukiwać możliwości dalszego rozwoju portfolio, co stanie się źródłem nowej wartości dla naszych klientów.

Ronald dołączył do Logicor w 2022 roku i ma za sobą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Wcześniej pracował jako Dyrektor Zarządzający w CBRE Investment Management – firmie prowadzącej działalność w zakresie powierzchni biurowych, handlowych i logistycznych w Holandii.

Buddy Roes, Chief Operating Officer w Logicor, powiedział: – Dzięki Bartkowi i jego wspaniałemu zespołowi nasza obecność w Europie wciąż się rozwija. Stworzyliśmy sieć dobrze usytuowanych nieruchomości i co ważne – wzmocniliśmy relacje z naszymi klientami i interesariuszami. W imieniu Logicor życzymy Bartkowi wszystkiego najlepszego w dalszej drodze zawodowej i jesteśmy przekonani, że odniesie kolejne sukcesy. Rejon CEE nadal jest dla Logicor ważnym obszarem zainteresowania. Pod kierownictwem Ronalda mamy ambitne plany dalszego identyfikowania i wykorzystywania szans na rozwój w głównych aglomeracjach i kluczowych węzłach transportowych. To właśnie w tych strefach nasi klienci szukają przestrzeni dla usług logistycznych i nieruchomości przemysłowych.

Poleć ten artykuł:

Polecamy