Zmiany personalne w Panattoni Europe

Zmiany personalne w Panattoni Europe

Panattoni Europe, deweloper i inwestor na rynku obiektów logistycznych i przemysłowych nominował Artura Mokrzyckiego na stanowisko Head of Capital Markets na Europę.

Artur Mokrzycki będzie odpowiedzialny za zarządzanie relacjami inwestorskimi, w tym pozyskiwanie i strukturyzację kapitału dla projektów inwestycyjnych całej grupy Panattoni w Europie. Zastąpi dotychczas pełniącego obowiązki Vince George, który podejmie nowo powierzone zadania w Stanach Zjednoczonych.

Artur Mokrzycki ma dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania inwestycjami w branży nieruchomościowej. Zanim rozpoczął pracę w Panattoni Europe, związany był z AEW Europe, gdzie zajmował różne stanowiska, w tym dyrektora zarządzającego na Europę Środkową, a ostatnio był managerem funduszy PBW I oraz PBW II.  Odpowiadał miedzy innymi za pozyskanie kapitału i finansowania bankowego, budowę oraz zarządzanie €1,3 miliardowym portfelem nieruchomości. Artur jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz Ecole des Ponts et Chaussées w Paryżu. Posiada również tytuł MBA z paryskiego HEC. Swoje nowe obowiązki będzie wypełniał w biurze paryskim Panattoni Europe.

Poleć ten artykuł:

Polecamy