Zyskaj dostęp do popularnych gier dzięki współpracy GlobKurier.pl z WymieńGry.pl

Zyskaj dostęp do popularnych gier dzięki współpracy GlobKurier.pl z WymieńGry.pl

Dla pasjonatów gier komputerowych i na konsole mamy dobrą wiadomość. GlobKurier.pl rozpoczął współpracę z portalem WymieńGry.pl, dzięki temu można bezpiecznie i tanio wymieniać się grami ze wszystkimi graczami w Polsce. WymieńGry.pl gwarantuje możliwość wymiany, kupna lub sprzedaży gier, natomiast GlobKurier.pl zapewnia atrakcyjne formy wysyłki. Na tej współpracy każdy wygrywa.
Jak działa WymieńGry.pl?

WymieńGry.pl to serwis umożliwiający wymianę i sprzedaż gier pomiędzy użytkownikami. To idealne miejsce dla pasjonatów elektronicznej rozrywki, szukających nowych wyzwań bez konieczności wydawania każdorazowo 100-200 złotych na nową grę. W serwisie można nabyć najnowsze tytuły niewielkim kosztem, nawet za cenę wysyłki lub całkiem za darmo, w swojej okolicy. WymieńGry.pl to w pełni legalny rynek wtórny gier.

Jak skorzystać z taniej wysyłki dzięki GlobKurier.pl?

Pierwszy krokiem jest posiadanie konta w serwisie WymieńGry.pl. Następnie, należy założyć darmowe konto w GlobKurier.pl za pośrednictwem dedykowanego formularza, który możesz znaleźć tutaj. Do konta zostanie automatycznie przypisany promocyjny cennik, przygotowany specjalnie dla użytkowników platformy WymieńGry.pl. Dzięki współpracy WymieńGry.pl z GlobKurier.pl gracze nie tylko otrzymują atrakcyjne ceny, ale dodatkową moją dostęp do wszystkich form doręczeń krajowych: paczka w RUCHu, paczkomaty InPost, punkty odbioru, przesyłki kurierskie. Mogą wybierać pośród 50 firm kurierskich, takich jak: FedEx, DHL, DPD, UPS, InPost, a to wszystko w niskiej cenie. Ponadto zrabatowany cennik zostaje przypisany do konta użytkownika w GlobKurier.pl na stałe. Umożliwia to korzystanie z promocyjnych cen na wszystkie usługi kurierskie oferowane przez platformę, również te niezwiązane z samą wysyłką gier.

Jak nadać przesyłkę w GlobKurier.pl?

Potrzeba tylko kilka minut, aby nadać przesyłkę w GlobKurier.pl. Po zarejestrowaniu się za pośrednictwem dedykowanego formularza wystarczy wpisać wymiary i wagę paczki w szybkiej wycenie dostępnej na stronie GlobKurier.pl, a następnie wybrać jedną z prezentowanych ofert. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych w formularzu zamówienia i opłacenie zlecenia.

Wysyłka gier przez GlobKurier.pl

Przed nadaniem przesyłki ważne jest jej odpowiednie zapakowanie. Pozwala to zniwelować ryzyko uszkodzenia paczki. Wysyłając grę, należy zabezpieczyć płytę w oryginalnym pudełku, najlepiej podkładając pod nią ręcznik papierowy bądź chusteczkę. Płyta powinna być dociśnięta do pudełka, a samo pudełko szczelnie zamknięte. Opakowanie można dodatkowo zakleić taśmą malarską, która przy tym go nie uszkodzi. Jeśli w jednej paczce będzie znajdować się więcej gier, należy ułożyć je w kartonie, a każde pudełko dodatkowo zabezpieczyć. Po zapakowaniu przesyłka musi zostać zmierzona, aby móc podać jej wymiary w szybkiej wycenie. Ważne jest, aby przed złożeniem zamówienia w GlobKurier.pl zalogować się na konto w celu skorzystania z dedykowanego cennika.

Poleć ten artykuł:

Polecamy