Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Electrolux zaczął optymalizować planowanie produkcji poprzez innowacyjny program Crusar
  •   

6 września 2017   Jerzy Greblicki, kierownik działu IT i R&D w firmie Crusar
Electrolux zaczął optymalizować planowanie produkcji poprzez innowacyjny program Crusar W Świdnicy rozpoczęły się prace nad stworzeniem innowacyjnego systemu eksperckiego, którego celem jest wsparcie działu prac w planowaniu produkcji. Projekt został opracowany przez firmę Crusar Sp. z o. o. oraz Electrolux Polska i przy współpracy z Pracownia Systemów Dyskretnych na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.
 

Zaawansowana technologia pozwala dzisiaj na doskonalenie poszczególnych działów w każdym zakładzie pracy, co przekłada się na wzrost efektywności i wydajności, a także szybkie osiąganie znacznie lepszych efektów. Założeniem firmy Crusar - zajmującej się konsultingiem logistycznym - jest stworzenie systemu opierającego się na automatycznym działaniu, który będzie wsparciem dla planowania produkcji na prasach.

Ponadto, jego uzupełnieniem będą:

- miesięczna aktualizacja parametrów poziomu zapasów bezpieczeństwa,

- analiza fluktuacji zamówień,

- możliwość wykrywania braków lub niedoborów w systemie produkcyjnym,

- wprowadzanie zmian harmonogramu produkcji online,

- moduł analizy zapasów bezpieczeństwa na wszystkich tłoczonych referencjach

- algorytm do automatycznej optymalizacji zapasów.

W pełni zautomatyzowany system to rozwiązanie ułatwiające zarządzanie produkcją i pozwalające na dostosowanie harmonogramu pracy do indywidualnych możliwości i potrzeb.

Rozwiązania firmy Crusar skoncentrowane są na poprawie wydajności pracy z możliwie najmniejszą ingerencją w zaangażowane środki produkcji. System dedykowany będzie firmom produkcyjnym oraz logistycznym.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.