Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Hellmann Worldwide Logistics Polska z nowym oddziałem w Bydgoszczy
  •   

28 maja 2018   Aleksandra Kurzydłowska
Hellmann Worldwide Logistics Polska z nowym oddziałem w Bydgoszczy 17 maja 2018 roku odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego oddziału firmy Hellmann Worldwide Logistics Polska. Nowa lokalizacja znajduje się w Bydgoszczy.
 

„Otwarcie Bydgoszczy jest kolejnym elementem w naszej strategii rozwoju Produktu pełnych ładunków drogowych. Do tej pory docelowy rejon operacyjny Bydgoszczy podzielony był pomiędzy oddziałami w Gdańsku i w Strykowie, które dzielą znaczące odległości - dla transportu w szczególności krajowego nie pozostaje to bez znaczenia.Dodatkowym powodem uruchomienia oddziału w Bydgoszczy jest potencjał dla naszej branży na rynku kujawsko-pomorskim, który firma Hellmann chce wykorzystać w swoich działaniach rozwojowych” - podkreślaTomasz Ładzikowski – Dyrektor Produktu FTL

 

 

Oddział w Bydgoszczy stacjonuje pod adresem:

ul. Fordońska 74

85-719 Bydgoszcz

III piętro

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.