Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Satelitarny system monitorowania kontenerów
  •   

9 marca 2010   Alicja Kostecka
Satelitarny system monitorowania kontenerów Astrium wraz z EUROGATE i Hellmann Worldwide Logistics opracowały satelitarny system monitorowania kontenerów SeCureSystem.
 

 

 SeCureSystem to usługa satelitarnego monitorowania przyczep, kontenerów i innych zamkniętych opakowań. System transferu danych umieszczony w skrzynce SeCureSystem-Box na bieżąco wysyła dane o położeniu jednostek ładunkowych podczas transportu i nadzoruje zmiany o stanie kontenera, takie jak uszkodzenia, otwarcie, naruszenie itp. Wszystkie dane udostępniane są użytkownikom za pośrednictwem głównego centrum kontroli, co umożliwia natychmiastową reakcję w przypadku zakłóceń. Ponadto system obejmuje dostosowaną do indywidualnych potrzeb dokumentację transportową, a czujniki nieustannie mierzą stan towaru, dzięki czemu można weryfikować proces chłodzenia towaru.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.