Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Kluczowa inwestycja Mebli Forte już działa
  •   

16 kwietnia 2018   Witold Zygmunt
Kluczowa inwestycja Mebli Forte już działa 12 kwietnia firma Meble Forte świętowała oficjalne otwarcie fabryki płyt wiórowych w Suwałkach. Dla producenta mebli to krok milowy w swojej działalności.
 

Uruchomienie zakładu oznacza bowiem, że Forte może uniezależnić się od zewnętrznych dostawców płyt wiórowych. Zakład wchodzi w skład suwalskiego kompleksu przemysłowego Forte i wytwarza płyty dla czterech fabryk Forte w Polsce. Rozruch trwa od lutego, zaś docelowo zakład ma dostarczać 1500 metrów sześciennych płyty dziennie.

 

Zatrudnienie w zakładzie znalazło już 240 osób, zaś docelowo ma tam pracować 600 osób. Prócz części produkcyjnej, w ramach inwestycji powstała magazyn gotowych płyt, z które prowadzone będą wysyłki do poszczególnych fabryk. Forte stanie się pierwszym polskim producentem mebli, który samodzielnie zaspokaja swoje zapotrzebowanie na płyty wiórowe.

 

Forte otwierając nowy zakład od razu zainicjowało kolejną inwestycję. Wmurowany został kamień węgielny pod kolejną fabrykę mebli, wchodzącą w skład kompleksu. Hala ma zostać otwarta w 2019 roku.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.