Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Prologis wprowadza Clear Lease™
  •   

8 marca   Kinga Wiśniewska
Prologis wprowadza Clear Lease™ Firma Prologis zdecydowała się na wprowadzenie nowego rodzaju umowy najmu, która gwarantuje pełną przejrzystość procesu najmu i przewidywanych kosztów - Clear Lease™.
 

W nowej – krótszej i prostszej – formie umowy uwzględniane są stałe opłaty eksploatacyjne na cały okres najmu. To oznacza, że klienci wszystkie standardowe koszty operacyjne i opłaty administracyjne, a także koszty konserwacji i napraw, mają w całości określone bezpośrednio w umowie. Dzięki temu zyskują pewność co do wszystkich kosztów jeszcze przed zawarciem kontraktu.

 

Jak twierdzą przedstawiciele Prologis – z Clear Lease™ zaliczki na poczet opłat eksploatacyjnych oparte na prognozach i rozliczanie na koniec roku na podstawie realnych kosztów to przeszłość. Chcemy ułatwić klientom budżetowanie własnych wydatków, a wszystkie szacunki i kalkulacje bierzemy na siebie i ponosimy za to pełną odpowiedzialność. Po przeprowadzeniu przekrojowej i szczegółowej analizy danych z wielu lat i obiektów, mamy pewność, że nasze wyliczenia są precyzyjne, dlatego ryzyko bierzemy na siebie. Współpracując z nami, klienci mogą zapomnieć o żmudnych kontrolach całorocznych wydatków i mogą poświęcić swój czas i energię na dalszy rozwój własnego biznesu.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.