5.11 Tactical – doświadczenia zakupowe na wyższym poziomie dzięki Unifaun DeliveryCheckout

5.11 Tactical – doświadczenia zakupowe na wyższym poziomie dzięki Unifaun DeliveryCheckout

5.11 Tactical to jedna z najsilniejszych światowych marek odzieży taktycznej i związanego z nią wyposażenia. Jej kluczowymi klientami są m.in. policja, wojsko oraz klienci z branży szeroko pojętego bezpieczeństwa, ale obserwuje się również silny wzrost w innych grupach docelowych, które cenią sobie wysoką jakość i dobrą funkcjonalność w sektorze aktywnego stylu życia.

Firma cieszy się renomą dzięki innowacyjnemu projektowi poprzez tworzenie odzieży i sprzętu towarzyszącego na najbardziej wymagające sytuacje życiowe, zgodnie ze swoim mottem „Zawsze bądź gotowy”.

W wyniku tego rozwoju rosną wymagania, aby móc szybko i precyzyjnie dostarczać towary. Jej klienci również stawiają wysokie wymagania co do jakości dostawy. W związku z tym firma 5.11 Tactical zdecydowała się zainwestować w rozwiązanie Unifaun DeliveryCheckout, aby umożliwić płynne wprowadzenie opcji dostawy, których oczekują klienci, bezpośrednio w koszyku zakupowym, przy finalizacji zakupów.

– Nasi klienci stawiają naszym produktom wysokie wymagania, które czasami mają znaczenie dla ratowania życia. Dlatego uważamy, że zdolność do utrzymania bardzo wysokiego poziomu usług dla naszych klientów jest rzeczą oczywistą. Wdrożenie Unifaun DeliveryCheckout, jako części procedury płatności to dla nas doskonały sposób, aby dać naszym klientom swobodę wyboru – mówi Hans Holmgren, Operations Manager EMEA w 5.11 Tactical.

5.11 Tactical korzysta z Unifaun Online do realizacji procesu dostaw. Firma prowadzi również aktywną współpracę z DSV Solutions, która zajmuje się magazynowaniem, kompletacją i pakowaniem. Unifaun DeliveryCheckout jest obecnie używanym rozwiązaniem na rynku szwedzkim, ale planowane jest uruchomienie na wszystkich rynkach europejskich w 2021 roku.

– Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wesprzeć 5.11 Tactical w jej wysokich ambicjach, polegających na dostarczaniu odzieży taktycznej i związanego z nią wyposażenia poprzez zaawansowane i stabilne dostawy. Cały ich łańcuch logistyczny jest dokładnie tym, czym oni są – „Lean and mean”- mówi Rikard Jonsson, Presales Engineer, odpowiedzialny za klienta w Unifaun.

Poleć ten artykuł:

Polecamy