Advanced Supply Chain 2018 – w pogoni za klientem

Advanced Supply Chain 2018 – w pogoni za klientem

BVL International – Chapter Poland i Wydawnictwo Eurologistics już po raz trzeci łączą siły, aby stworzyć platformę wymiany wiedzy na temat funkcjonowania zaawansowanych łańcuchów dostaw. Międzynarodowa konferencja Advanced Supply Chain 2018 - bo o tym wydarzeniu mowa - odbędzie się 20 września.

Podczas konferencji postaramy się zajrzeć za kulisy pracy menedżerów łańcuchów dostaw i poznać ich opinię na temat tego, co robią, czego poszukują i gdzie odnajdują inspiracje do dalszej wytężonej pracy. Nie zabraknie także wystąpień przedstawicieli firm technologicznych, którzy codziennie pracują nad rozwiązaniami pozwalającymi przybliżać się do cyfrowego świata biznesu. Najbardziej zaawansowane rozwiązania, które funkcjonują w nowoczesnych łańcuchach dostaw, zawsze stanowią bowiem synergię ludzkich talentów i możliwości stwarzanych przez nieustannie doskonalone technologie.

 

Dzięki kilkuletniej współpracy organizatorów konferencji z BVL International, uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość spotkania się ze światowymi ekspertami w obszarze logistyki. Bundesvereinigung Logistik to stowarzyszenie branżowe, które w Niemczech działa od prawie 40 lat. Posiada sieć oddziałów za granicą, m.in. w Sao Paulo, Singapurze i Szanghaju, a także w wielu miastach europejskich, w tym w Katowicach. Stowarzyszenie gromadzi łącznie ponad 10 000 osób z różnych krajów, w jego szeregach jest także wielu polskich menedżerów i naukowców. Wśród członków BVL są osoby zasiadające w Radzie Ekspertów, w tym: prof. dr Karl Novak – przewodniczący Rady, reprezentujący Robert Bosch GmbH, a także m.in. dr Lars Brzoska z Jungheinrich AG, Thomas Duvenbeck z Thomas Duvenbeck Holding AG, Thomas Moik z Airbus, Kay Schiebur z Otto Group i Frank Sportolari z UPS Deutschland.

 

Zachęcamy do szybkiego przesyłania zgłoszeń, co pozwoli na skorzystanie z preferencyjnych warunków udziału w konferencji. Do 28 sierpnia obowiązuje specjalna biletów – tylko 299 PLN netto za osobę. Dodatkowo, dostępne są pakiety zniżek w przypadku zgłaszania większej ilości uczestników z jednej firmy.

 

Zapraszamy na stronę asc.eurologistics.pl. Prócz formularza zgłoszeniowego, znajdą tam Państwo także sylwetki pierwszych potwierdzonych prelegentów i omawiane przez nich tematy, ramowy program, wydarzenia a także dodatkowe informacje organizacyjne.

Poleć ten artykuł:

Polecamy