Arra Group liderem polskiego biznesu

Arra Group liderem polskiego biznesu

Arra Group, polska firma logistyczna, będąca kluczowym ogniwem w europejskim farmaceutycznym łańcuchu dostaw, została nagrodzona w konkursie Lider Polskiego Biznesu.

29 stycznia 2022 roku najlepsi polscy przedsiębiorcy zostali uhonorowani Nominacjami i Złotymi Statuetkami. Laureaci z lat ubiegłych, którzy utrzymali swoją pozycję rynkową, odebrali tego dnia Diamenty do Złotej Statuetki. Organizatorem wydarzenia jest Business Centre Club.


Konkurs ma charakter ogólnokrajowy, prowadzony jest nieprzerwanie od 1991 roku. – Nagroda stanowi dla nas z jednej strony wyróżnienie i uhonorowanie naszych działań na rzecz jakości usług logistycznych, z drugiej jest motywacją do dalszej wytrwałej pracy. Diamenty przyznawane są firmom, które od momentu przyjęcia Złotej Statuetki, utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku. Jestem dumny z faktu, że mimo dynamicznych zmian w otoczeniu gospodarczym oraz niestabilności na światowych rynkach, spowodowanej pandemią, Arra Group nieustannie umacnia pozycję rynkową – komentuje Artur Ratajczak – CEO Arra Group.

Poleć ten artykuł:

Polecamy