Arra Group z Godłem Teraz Polska

Arra Group z Godłem Teraz Polska

Arra Group, będąca jednym z kluczowych ogniw w europejskim farmaceutycznym łańcuchu dostaw, otrzymała prestiżową nagrodę Teraz Polska.

Konkurs „Teraz Polska” organizowany jest od ponad 30 lat. Jego zadaniem jest nagrodzenie najlepszych polskich produktów, usług i innowacji. W tegorocznej edycji uhonorowana została Arra Group, która od dwóch dekad specjalizuje się w bezpiecznym transporcie farmaceutyków, produktów okołomedycznych i innych produktów wymagających warunków temperatury kontrolowanej od -25°C do +25°C. Firma wspiera walkę z COVID-19, zajmując się dystrybucją szczepionek przeciwko wirusowi na terenie Europy.

– Marka firmy farmaceutycznej opiera się na zaufaniu konsumentów. Klient kupujący produkty lecznicze, musi być pewny, że wybiera te towary, których jakość jest najwyższa. To duża odpowiedzialność, nie tylko dla producenta, ale także operatora logistycznego. W Arra Group mamy świadomość, że nasze doświadczenie i jakość usług ma wpływ nie tylko na postrzeganie produktu i marki producenta, ale także na zdrowie i życie pacjentów. Tym bardziej cieszy nas Godło Teraz Polska, które otrzymaliśmy za bezpieczne dostawy dla farmacji. Nagroda stanowi potwierdzenie wysokiej jakości usług i zobowiązuje nas do dalszego udoskonalania naszego serwisu – komentuje CEO Arra Group, Artur Ratajczak.

Poleć ten artykuł:

Polecamy