Auto Partner powiększa magazyn

Auto Partner powiększa magazyn

Auto Partner, importer i dystrybutor części samochodowych, powiększy dotychczas zajmowaną powierzchnię magazynowo-biurową o prawie 19 tysięcy mkw.

Auto Partner wynajmie w parku MLP Bieruń blisko 11,5 tysięcy mkw. powierzchni magazynowej wraz z600 mkw. powierzchni biurowej o podwyższonym standardzie, przeznaczonej do obsługi klientów indywidualnych i korporacyjnych. Auto Partner powiększy tym samym zajmowaną dotychczas powierzchnię w MLP Bieruń do ponad 27 tysięcy mkw.

 

Jednocześnie Auto Partner uruchomi nowe centrum dystrybucyjne w parku logistycznym MLP Pruszków II o powierzchni ponad 7 tysięcy mkw. wraz z blisko 600 mkw. powierzchni biurowej.

 

Firma Auto Partner jest klientem MLP Group od 2014 roku i do tej pory wynajmowała ponad 16 tysięcy mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Bieruń. W ramach podpisanych umów Auto Partner będzie wynajmować w parkach logistycznych MLP Bieruń oraz MLP Pruszków II łącznie ponad 35 tysięcy mkw. powierzchni.

 

Auto Partner S.A. specjalizuje się w imporcie i dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Firma powstała w 1993 roku i od tej pory dynamicznie się rozwija. Spółka w czerwcu 2016 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Poleć ten artykuł:

Polecamy