Automatyzacja procesów logistycznych – wszystko co chciałbyś wiedzieć

Automatyzacja procesów logistycznych – wszystko co chciałbyś wiedzieć

Jak usprawnić pracę magazynu, które narzędzia nam w tym pomogą i ile będzie kosztować taka inwestycja? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas eventu intralogistycznego, który w dn. 14-15 czerwca organizuje firma A1 Sorter we współpracy
z Morele. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Firma A1 Sorter wraz z marką Morele organizuje event podczas którego przedstawione zostaną produkty automatyki magazynowej wdrożone w centrum logistycznym Morele. Wśród nich m.in. autonomiczne wózki paletowe i platformowe AGV, czyli rozwiązanie pozwalające na transport towaru bez udziału operatora oraz zaawansowane urządzenie sortujące – Narrow Belt Sorter umożliwiające automatyczne sortowanie paczek do określonej firmy kurierskiej. W trakcie wydarzenia będzie można również przyjrzeć się pracy urządzenia Form’it! I EVO Cut’it!, które samodzielnie docina i zamyka karton, który jest gotowy do wysyłki.

– Wydarzenie, które współorganizujemy z firmą A1 Sorter, to nie tylko okazja do zobaczenia praktycznego wykorzystania urządzeń, które pozwalają nam na szybszą realizację zamówień. To również szansa, aby dowiedzieć się więcej m.in. o korzyściach, kosztach i czasie realizacji tego typu inwestycji. Wspólnie z firmą A1 Sorter postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania gości, którzy wezmą udział w naszym wydarzeniu – mówi Mateusz Kapusta, Dyrektor logistyki w Morele.

Wydarzenie odbędzie się w dn. 14 i 15 czerwca w centrum logistycznym Morele zlokalizowanym w Sosnowcu przy ul. Wiejskiej 166. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem:
info@a1sorter.com.

Poleć ten artykuł:

Polecamy