Bariery przeciwwirusowe jako sposób na ochronę pracowników i klientów

Bariery przeciwwirusowe jako sposób na ochronę pracowników i klientów

Szereg branż nie może pozwolić sobie na pracę zdalną w okresie zagrożenia epidemicznego. Firmy stosują wiele rozwiązań, mających na celu zabezpieczenie swoich pracowników oraz klientów przed zagrożeniem związanym z koronawirusem. Prostą i skuteczną metodą poprawy bezpieczeństwa obszarów, w których kontakt osobisty jest nieunikniony, są bariery przeciwwirusowe.

Bariery przeciwwirusowe mają za zadanie fizyczne oddzielenie od siebie pracowników, klientów, dostawców etc. Skutecznie utrudniają bezpośrednie rozprzestrzenianie się drobnoustrojów, chroniąc w ten sposób zarówno pracowników, jak i gości Twojej firmy. Obecność fizycznych barier znacząco wpłynie na pozytywny odbiór miejsca pracy i doskonale uzupełni inne stosowane w firmie środki zapobiegawcze.

Stosowanie barier przeciwwirusowych szczególnie polecane jest w takich miejscach jak recepcje, centrale logistyczne, miejsca przyjęcia towaru, biurka, lady sklepowe, miejsca obsługi klienta, stanowiska ochrony czy stanowiska kasowe. Sposób konstrukcji i dołączone zestawy montażowe pozwalają na łączenie barier i zapewnienie ochrony kilku stanowisk w bezpośrednim sąsiedztwie, poprzez stworzenie jednolitej ściany.

Bariery przeciwwirusowe znajdą zastosowania w wielu obszarach.

Bariery przeciwwirusowe wykonane są pleksiglasu (PMMA), który powszechnie stosowany jest w takich miejscach jak kasy bankowe, przegrody w samochodach policyjnych czy panele wokół boisk hokejowych. Jego zaletą jest wysoka wytrzymałość, wyjątkowo duża przezroczystość (92%), doskonała odporność na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. Warto podkreślić także, że PMMA jest odporne na oddziaływanie środków bakteriobójczych z dużą zawartością alkoholu.

W ofercie znajdują się bariery o różnych wymiarach i konstrukcjach – stojące i wiszące, w wersjach z okienkami i bez. Montaż jest prosty i szybki, można też zdecydować się na wersję którą można po prostu postawić na ladzie czy biurku.

Zapraszamy na stronę http://www.barieraprzeciwwirusowa.pl, gdzie poznają Państwo wszelkie szczegóły dotyczące dostępnych produktów. Zachęcamy także do kontaktu w razie zainteresowania zamówieniami niestandardowymi.

Poleć ten artykuł:

Polecamy