Bartłomiej Hofman z nową rolą w P3 Logistic Parks

Bartłomiej Hofman z nową rolą w P3 Logistic Parks

Z początkiem lipca Bartłomiej Hofman, dyrektor zarządzający P3 Logistic Parks w Polsce obejmuje dodatkową funkcję i będzie pełnił obowiązki dyrektora ds. developmentu w ramach Grupy P3.

W nowej roli będzie wspierać lokalne zespoły odpowiedzialne za zakup gruntów i development nowych projektów w poszczególnych krajach.

Frank Pörschke, dyrektor generalny P3 Logistic Parks, komentuje: – P3 ma ambitne cele rozwojowe, które obejmują między innymi zwiększenie wolumenu projektów. Podczas gdy działania rozwojowe są z natury bardzo lokalne i polegamy na naszych menedżerach krajowych i ich zespołach, Bartłomiej Hofman będzie ich wspierał w oparciu o swoje doświadczenie i osiągnięcia w zakresie projektów deweloperskich w Polsce.

Każdy deweloper aby móc się rozwijać potrzebuje odpowiednich gruntów. Ich pozyskiwanie to proces długotrwały i często złożony, wymagający szerokiej wiedzy dotyczącej przepisów z zakresu zagospodarowania przestrzennego, procedur administracyjnych w zakresie uzyskiwania pozwoleń oraz wiedzy i doświadczenia w pozyskiwaniu gruntów. Bank ziemi, jakim dysponuje P3 w 11 krajach w całej Europie, pozwala na budowę 1,9 mln mkw. nowoczesnych powierzchni magazynowych z czego połowa przypada na Polskę.

Bartłomiej Hofman, Managing Director P3 Logistic Parks w Polsce mówi: – Każdy rynek europejski jest nieco inny pod względem dostępności gruntów. W Polsce wciąż jest ich sporo, a dzięki odpowiednio doświadczonemu zespołowi proces pozyskiwania najatrakcyjniejszych działek, a następnie pozwoleń na realizację inwestycji można przeprowadzić sprawnie i bez większych perturbacji. Ostatnie kwartały były dla nas bardzo intensywne właśnie ze względu na liczbę kupowanych i analizowanych gruntów w Polsce. Dlatego bardzo się cieszę, że teraz, zdobytą wiedzą i doświadczeniem całego naszego zespołu będę mógł się podzielić z zespołami z pozostałych krajów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy