Book Boxy w parkach Prologis

Book Boxy w parkach Prologis

Po zielonych terenach do wypoczynku, stacjach ładowania samochodów elektrycznych, wiatach rowerowych i szeregu udogodnień dostępnych dla pracowników parków, Prologis wprowadza kolejny nowy element programu PARKlife. W parkach w Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku pierwszych użytkowników przywitały Book Boxy – plenerowe biblioteczki.

Book Box to kolejny etap wdrażania w życie idei PARKlife, znanej dotychczas użytkownikom parków Prologis z takich elementów jak zielone tereny do wypoczynku i rekreacji, stacje ładowania samochodów elektrycznych, wiaty rowerowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz z całego szeregu drobnych usług dostępnych na terenie naszych centrów logistycznych.
– W Prologis oferujemy znacznie więcej niż magazyny. Zależy nam, aby pracownicy naszych klientów z przyjemnością przychodzili do pracy oraz czuli się w naszych parkach komfortowo. Z tą myślą cały czas wprowadzamy udogodnienia, których celem jest zapewnienie dobrego samopoczucia. Nasze plenerowe biblioteczki powstały, aby zachęcać do kolejnej formy relaksu i popularyzować również ten rodzaj odpoczynku – mówi Marta Glinka, Real Estate & Customer Experience Lead Director Prologis.
Ponad sto pięćdziesiąt interesujących pozycji zostało umieszczonych w każdej z zielonych budek stylizowanych na klasyczne angielskie budki telefoniczne. W pierwszym etapie programu Book Boxy stanęły na terenach wspólnych w parkach na warszawskim Żeraniu, w Prologis Park Wrocław III, na Śląsku – w Chorzowie, a wkrótce także w Rudzie Śląskiej i w Gliwicach. Książki można wypożyczać bezpłatnie, a księgozbiór Prologis będzie systematycznie uzupełniamy o kolejne popularne tytuły.

(Prologis)

Poleć ten artykuł:

Polecamy