Centrum Wynajmu STILL w nowej lokalizacji

Centrum Wynajmu STILL w nowej lokalizacji

Centrum Wynajmu STILL Polska przeniosło się do nowej i większej lokalizacji w podwrocławskim Mirkowie. Nowoczesny obiekt jest doskonale skomunikowany i pozwala zwiększyć przepustowość w tym strategicznym regionie.

Dział Wynajmu STILL Polska przeniósł się do nowej siedziby w Panattoni Park Wrocław V. Docelowo na kompleks będą się składać trzy nowoczesne hale magazynowe o łącznej powierzchni wynoszącej 42 124 mkw. Obok zapewnionej przez renomowanego dostawcę kompletnej infrastruktury w wysokim standardzie na korzyść obiektu przemawia lokalizacja. Jego położenie – bezpośrednio przy łączniku pomiędzy DK98 a Autostradową Obwodnicą Wrocławia w ciągu drogi S8 – zapewnia podmiotom wynajmującym powierzchnię doskonałe połączenie z głównymi miastami Polski oraz Czechami, Niemcami i Słowacją.

Kluczowym dla Działu Wynajmu STILL Polska kryterium doboru nowego miejsca była również powierzchnia większa niż w dotychczas zajmowanym obiekcie – Popyt na usługę wynajmu krótkoterminowego wózków widłowych STILL Polska dynamicznie i stale się rozwija. Czynnikiem kluczowym dla utrzymania zapewniającej szybką obsługę klienta przepustowości stało się zwiększenie powierzchni magazynu w tym regionie. Cieszę się, że w efekcie przeprowadzki będziemy w stanie utrzymać szybki czas realizacji usługi i nadal zapewniać klientom wózki widłowe w momencie, w którym są im najbardziej potrzebne – komentuje Eliza Świętochowska, Dyrektor Działu Wynajmu STILL Polska. Wypożyczalnia wózków widłowych STILL Polska dysponuje flotą ponad 3000 zróżnicowanych pojazdów. Oferta obejmuje urządzenia wszystkich typów:

Flota jest stale rozbudowywana i modernizowana. W razie potrzeby dostępne są także pojazdy w niestandardowych konfiguracjach. Kompleksowa obsługa potrzeb związanych z wynajmem wózków widłowych STILL będzie odtąd realizowana z podwrocławskiego centrum w Mirkowie.

Poleć ten artykuł:

Polecamy