DataConsult na GS1 Tour 2015!

DataConsult na GS1 Tour 2015!

DataConsult Sp. z o.o. będzie uczestnikiem seminariów organizowanych przez GS1 Polska z okazji 25-lecia kodów kreskowych w Polsce. Tegoroczne seminaria poświęcone będą tematyce usprawniania procesów logistycznych z wykorzystaniem standardów identyfikacyjnych oraz komunikacyjnych...

Serdecznie zapraszamy na prelekcję firmy DataConsult pt. „Czy istnieją darmowe rozwiązania WMS?”, na której Prezes Zarządu – Ryszard Pytel zaprezentuje darmowe rozwiązanie do obsługi magazynów z wykorzystaniem przeglądarki www, odpowiadając przy tym m.in. na pytania: Czy za narzędzia do zarządzania magazynem trzeba płacić? Czy trzeba inwestować w oprogramowanie, serwery, licencje? Kiedy można z systemu WMS skorzystać za darmo?

Seminaria z udziałem firmy DataConsult odbędą się w dniach:

  • 17 września 2015 roku w Instytucie Logistyki i Magazynowania w Poznaniu (http://www.gs1pl.org/narzedzia-i-zasoby/zasoby/archiwum/wszystkie/815)
  • 1 października 2015 roku w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w Warszawie (http://www.gs1pl.org/narzedzia-i-zasoby/zasoby/archiwum/wszystkie/819)
Poleć ten artykuł:

Polecamy