DHL Express Poland ponownie wprowadza Jumbo Box

DHL Express Poland ponownie wprowadza Jumbo Box

DHL Express (Poland), dostawca na rynku krajowych i międzynarodowych przesyłek ekspresowych, ponownie wprowadza do oferty popularny niegdyś produkt DHL Jumbo Box.

Zapewnia on prosty w obsłudze serwis doręczenia przesyłek dla klientów, którzy nieregularnie korzystają z międzynarodowej wymiany towarowej. Dzisiaj DHL Jumbo Box umożliwia wysłanie każdej pilnej przesyłki towarowej lotniczej do każdego miejsca na świecie. Dodatkowym atutem usługi jest uproszczenie oferty cennikowej – teraz DHL Jumbo Box dostępna jest w dwóch praktycznych przedziałach cenowo/wagowych.

Po raz pierwszy nadanie przesyłek DHL Jumbo Box miało miejsce w Azji w roku 1995. Produkt ten był odpowiedzią na potrzeby klientów oczekujących naprawdę prostego i szybkiego serwisu doręczenia przesyłek towarowych na całym świecie. Firma postanowiła ponownie wprowadzić DHL Jumbo Box do oferty w wielu krajach, także w Polsce, równocześnie oczekując umocnienia jego pozycji w portfolio produktowym DHL Express. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mikro i małych firm, które ze względu na prowadzoną działalność, poszukują rozwiązań praktycznych i elastycznych.

Klienci korzystający z DHL Jumbo Box mogą wysłać przesyłkę mając do dyspozycji dwa przedziały wagowe zawierające ceny przypisane do stref, w których znajduje się dany kraj doręczenia. Dodatkowo klienci otrzymują opakowanie DHL w celu przygotowania przesyłki do wysłania. Jest ono zawarte już w cenie usługi, stanowiąc tym samym „wartość dodaną” produktu i wyjątkową okazję dla eksportera. Opakowania dostępne są w dwóch kategoriach wagowych – do 10 kg oraz do 25 kg. Klient może skorzystać z prostego eksportu dla przesyłek pilnych, niezależnie czy jest to tylko jeden artykuł, czy większa partia towaru. Opakowania dostępne u kurierów DHL umożliwiają prostą opcję „zamów, zapakuj i zapłać”. Są przyjazne dla środowiska, gdyż zostały wykonane w 100% z materiałów podlegających recyklingowi i tym samym wspierają globalny program ochrony klimatu DHL GOGREEN.

Poleć ten artykuł:

Polecamy