FIEGE pożądanym pracodawcą 2011 roku

FIEGE pożądanym pracodawcą 2011 roku

Antal International, firma specjalizująca się w rekrutacji specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla z różnych sektorów rynku, opublikowała listę najbardziej pożądanych pracodawców w poszczególnych branżach.

FIEGE znalazła się w grupie trzech firm z branży logistycznej, które specjaliści i menedżerowie z różnych branż wskazali jako najbardziej atrakcyjne. Badanie zostało przeprowadzone na grupie ponad 1900 respondentów na przełomie czerwca i lipca 2011 roku. Specjaliści i menedżerowie z różnych branż odpowiadali na pytania dotyczące ich preferencji względem potencjalnych pracodawców. Jako najbardziej atrakcyjne wskazywali oni  zatrudnienie w korporacjach lub firmach międzynarodowych. Dla pracowników tego szczebla ważne są także wielkość i prestiż firmy, oraz styl zarządzania i kultura organizacyjna. Z badań wynika również, że wiedzę o firmie zdobywają oni z biuletynów informacyjnych firm i od znajomych pracujących w danym przedsiębiorstwie. Fiege po raz pierwszy znalazła się w tym zestawieniu, plasując się na trzecim miejscu wśród firm z branży logistycznej za Bombardier Transportation i za polskimi liniami lotniczymi LOT.

Antal International, już po raz drugi opublikowała listę najbardziej pożądanych pracodawców w poszczególnych branżach. Fiege dołączyła do grona firm, takich jak: 3M, Amway, Budimex, General Electric, GlaxoSmithKline, Google, Grupa BRE, Grupa ITI, IBM, Microsoft, Procter & Gamble, Toyota oraz Unilever.

Poleć ten artykuł:

Polecamy