Firma Trimble wyróżniona po raz trzeci z rzędu

Firma Trimble wyróżniona po raz trzeci z rzędu

Firma Trimble poinformowała, że trzeci rok z rzędu została uznana za najlepszego dostawcę produktów i usług telematycznych w Ocenie Komercyjnych Rozwiązań Telematycznych 2015 opracowanej przez ABI Research.

W corocznym badaniu uwzględniającym szereg kryteriów firma Trimble uzyskała najwyższe oceny w kategoriach „Wdrożenia” i „Innowacje”, w tym pod względem liczby użytkowników, segmentacji pionowej, jakości i niezawodności, oferty funkcji produktów i kondycji organizacji. W badaniu uwzględniono 20 globalnych podmiotów z branży telematyki komercyjnej.

 

Od ponad 35 lat Trimble tworzy zaawansowane rozwiązania w zakresie pozycjonowania, które są obecnie stosowane w ponad 150 krajach i różnych sektorach gospodarki, od rolnictwa i budownictwa po usługi geoprzestrzenne i energetykę. W przypadku podmiotów zatrudniających pracowników oraz korzystających z pojazdów i innych aktywów w terenie technologie oferowane przez Trimble mogą znacząco zwiększyć efektywność i wydajność przyczyniając się do zmiany procesów pracy. Telematyka odgrywa kluczową rolę w rozwiązaniach dla flot pojazdów i umożliwia zarówno umocnienie pozycji na rynku, jak i wzrost, zwłaszcza w działach Transportu i Logistyki oraz Zarządzania Usługami w Terenie firmy Trimble, które zostały docenione w raporcie ABI Research.

 

Według ABI Research sukces firmy Trimble wynika z jej zasięgu geograficznego, bogatej oferty innowacyjnych rozwiązań i wielofunkcyjności technologii, organicznego wzrostu, przejęć i rosnącej bazy użytkowników. Dzięki strategicznym przejęciom firma Trimble oferuje niezrównaną gamę produktów i usług różnorodnym sektorom gospodarki w wielu krajach świata.

 

Michel van Maercke, dyrektor generalny Trimble Transport & Logistics na region EMEA i kraje Azji i Pacyfiku, powiedział: „Bardzo się cieszymy, że trzeci rok z rzędu zostaliśmy uznani przez ABI Research za wiodącego dostawcę produktów i usług telematycznych. Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim oferowaniu klientom wartości dodanej dzięki opracowywaniu najlepszych w swojej klasie rozwiązań, które znacząco zwiększają efektywność operacyjną. Działamy w skali globalnej, ale nasza technologia mobilna dla flot jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów i regionów, w których prowadzimy działalność. Nasze rozwiązania gwarantują sprawną obsługę klientów, bezpieczeństwo kierowców i pojazdów oraz rygorystyczne przestrzeganie regulacji prawnych”.

 

John Cameron, dyrektor generalny ds. Zarządzania Usługami w Terenie firmy Trimble, powiedział: „W przypadku firm zatrudniających pracowników oraz korzystających z pojazdów i innych aktywów w terenie zauważyliśmy wzrost zainteresowania bardziej elastycznymi rozwiązaniami w chmurze, które pomagają im zarządzać wszystkimi aspektami realizowanych operacji. Firmy coraz częściej dążą do zintegrowania systemów zarządzania flotą ze sprzętem plug-and-play, funkcjami mobilnymi, rozwiązaniami producentów oryginalnego wyposażenia (OEM) i platformami otwartymi, które firma Trimble dodała do swego portfela rozwiązań w ramach realizowanej strategii innowacyjności”.

 

Rozwiązania telematyczne firmy Trimble mają kluczowe znaczenie dla sukcesu działów Transportu i Logistyki oraz Zarządzania Usługami w Terenie, ale to dzięki całemu portfelowi produktów i usług Trimble jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań służących zwiększaniu wydajności. W ramach realizacji globalnej strategii firma Trimble opracowuje kolejne rozwiązania i narzędzia, które umożliwiają pracownikom w terenie lepszą kontrolę, co pozwala zwiększyć efektywność floty i poprawić jakość usług.

Poleć ten artykuł:

Polecamy