Firmy z różnych sektorów dołączają do grona klientów Unifaun

Firmy z różnych sektorów dołączają do grona klientów Unifaun

W mijającym półroczu 2020 do grona klientów Unifaun dołączyły firmy z różnych sektorów  m.in. Ahlstrom-Munksjö, światowy lider w dziedzinie zrównoważonych i innowacyjnych rozwiązań światłowodowych z siedzibą główną w Finlandii, wprowadził Unifaun TMS do użytku w swoim zakładzie produkcyjnym w Ställdalen w Szwecji.

Firma Weber, część Saint-Gobain, wybrało rozwiązanie Unifaun TMS. Weber jest światowym liderem w zakresie chemii budowlanej, posiada 200 zakładów produkcyjnych w 64 krajach.  A w maju Stena Metall Group (Stena Metall AB) i NMC zdecydowały się na wybór rozwiązania Unifaun TMS, NMC wdrożyło Unifaun TMS w czterech lokalizacjach z 17 przewoźnikami, z planami dalszego wykorzystania rozwiązania Unifaun na świecie.

Unifaun wspólnie z DSV Control Tower Logistics stworzył idealne rozwiązanie dla zaawansowanego, dostosowanego do potrzeb zarządzania transportem, które pasuje zarówno do dużych, jak i małych konfiguracji. Rozwiązanie to dało zarówno DSV Control Tower Logistics, jak i jej klientom możliwość rezerwacji, śledzenia, śledzenia i wprowadzania zmian w zależności od potrzeb w każdym rozwiązaniu łańcucha dostaw. Rozsądne inwestycje dające duże oszczędności.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy