GEFCO Polska w SEGRO Logistics Park Poznań

GEFCO Polska w SEGRO Logistics Park Poznań

Nowym najemcą w kompleksie SEGRO Logistics Park Poznań jest GEFCO Polska, lider w dziedzinie logistyki samochodowej oraz przemysłowej, który oferuje globalne rozwiązania w zakresie logistyki dostaw i dystrybucji.

GEFCO Polska wprowadzi się do nowej lokalizacji z początkiem grudnia, wynajmując ok. 3 500 m2 powierzchni magazynowej oraz ok. 500 m2 z przeznaczeniem na moduł biurowo-socjalny. W obiekcie zlokalizowanym na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, w ramach współpracy z firmą GEFCO Polska zastosowano rozwiązania techniczne dopasowane i zindywidualizowane do standardów przyjętych przez najemcę. Jednym z głównych atutów parku jest jego położenie, które pozwala na prowadzenie działań na terenie całego kraju i regionu Europy Centralnej oraz Zachodniej.

SEGRO Logistics Park Poznań znajduje się w gminie Komorniki, niedaleko Poznania, przy autostradzie A2 oraz drodze krajowej nr 5 do Wrocławia zapewniając możliwości prowadzenia elastycznej dystrybucji w obrębie całej aglomeracji. Park przeznaczony na działalność magazynową i produkcyjną, docelowo zaoferuje 250 000 m² na ponad 56-hektarowym terenie.

Poleć ten artykuł:

Polecamy