GEODIS Poland zaopatruje polskie szpitale

GEODIS Poland zaopatruje polskie szpitale

GEODIS Poland, część grupy GEODIS – globalnego operatora logistycznego, posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji dostaw do polskich szpitali, zaopatrując je w produkty lecznicze oraz sprzęt medyczny.

Obecnie mamy do czynienia z dość trudnym okresem dla dystrybucji do tak newralgicznych placówek jakimi są szpitale. Mając świadomość istniejącego zagrożenia, zarówno ze strony tych obiektów, jak i naszej, zostały podjęte wszystkie konieczne kroki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pracy dla uczestników procesu dostawy. GEODIS poprzez swoje działania, robi wszystko by na pierwszej linii frontu walki z COVID-19 cały personel medyczny otrzymał na czas niezbędne do tego leki oraz narzędzia – mówi Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny GEODIS Poland.

To wymagający czas dla całej branży TSL, w szczególności dla transportu drogowego. W wielu sektorach możemy zaobserwować zdecydowany spadek aktywności np. automotive, fashion, największy wzrost natomiast notuje branża spożywcza/sieci handlowe. W obliczu obecnej sytuacji rynkowej ważne jest elastyczne podejście do zapotrzebowania rynku tj. wysoka reaktywność na zachodzące zmiany, umiejętność rozszerzenia działalności o kolejne branże np. FMCG, Healthcare oraz tworzenie nowych rozwiązań w odpowiedzi na zapotrzebowania klientów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy