Grupa Raben uhonorowana dwiema nagrodami European 3PL

Grupa Raben uhonorowana dwiema nagrodami European 3PL

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu eyefortransport European 3PL Awards zostali ogłoszeni podczas uroczystej gali zorganizowanej w czasie XI Europejskiego Szczytu Operatorów Logistycznych, odbywającego się hotelu Steigenberger w Amsterdamie w dniu 13 listopada 2013 roku.

 

 

W roku 2013 Grupa Raben była nominowana i wygrała w dwóch kategoriach:

  • Najlepszy Operator Logistyczny dla sektora FMCGNajlepszy
  • Operator Logistyczny dla sektora produktów świeżych

– To ważny rok dla nagród 3PL – mówi Chris Saynor, CEO organizacji eyefortransport. “Coraz większe upowszechnienie usług oferowanych przez operatorów logistycznych zarówno w Europie, jak i na innych rynkach, wywiera silny wpływ na relacje między nimi a ich klientami. Finaliści wybrani przez nasze jury, reprezentują przedsiębiorstwa, które skutecznie radzą sobie z koniecznością zabezpieczania własnych zysków. Jednocześnie dbają o utrzymanie zdrowych, długoterminowych i partnerskich relacji, opierając się wspomnianemu procesowi. Jest to dla mnie wielki zaszczyt przewodniczyć temu konkursowi, który umożliwia poznanie opinii klientów operatorów 3PL – dodaje Chris Saynor.

 

– Wspomniane nagrody są dla nas wielkim zaszczytem. Stanowią bowiem dowód zaufania Klientów. Pokazują również, że doceniają oni wysiłek, który wkładamy w oferowanie usług jak najwyższej jakości. Otrzymaliśmy tytuł najlepszego partnera sieci dystrybucyjnych już drugi rok z rzędu. Ponadto, tym razem zostaliśmy uhonorowani również w kategorii produktów FMCG oraz towarów świeżych. Dlatego, korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować naszym Klientom za ich pozytywne opinie, a naszym Pracownikom za ich pasję działania. Bez nich nie zdobyliśmy tych wyróżnień – mówi Ewald Raben, CEO Grupy Raben.

 

Każdego roku nagrody eyefortransport 3PL Awards są przyznawane operatorom 3PL oferującym najwyższej jakości procesy logistyczne oraz najlepsze usługi. Kandydaci są nominowani przez zespół ekspertów z branży, a zwycięzców wybierają klienci usług 3PL na rynku europejskim – firmy produkcyjne oraz sieci handlowe, których codzienne operacje zależą od współpracy z operatorami usług logistycznych.

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy