I Turniej Piłkarski w Prologis Park Łódź

I Turniej Piłkarski w Prologis Park Łódź

Otwarcie nowego boiska wielofunkcyjnego w Prologis Park Łódź było okazją do integracji i wspaniałej sportowej rywalizacji. Pod czujnym okiem Naviki – syrenki uwiecznionej na muralu witającej codziennie pracowników i gości parku logistycznego – odbył się I Turniej Piłkarski Prologis o Puchar Naviki.

W rozgrywkach udział wzięło jedenaście drużyn złożonych z pracowników Klientów oraz partnerów Prologis. Drużynę Prologis reprezentowali Maciej Konarski, Karol Kondrat, Łukasz Czajka, Piotr Lenczewski, bramkarz Krzysztof Orzepiński oraz kapitan Michał Stankiewicz. Drużyny rozgrywały 10 minutowe mecze w systemie pucharowym. Zaangażowanie i entuzjazm zawodników oraz kibiców sprawiły, że otwarcie nowego boiska wielofunkcyjnego w Prologis Park Łódź było niezapomniane.

W Turnieju zwyciężyła drużyna Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Drugie miejsce na podium zajęła drużyna Rohlig Stones, rezeprezentująca firmę Rohlig Suus, a trzecie miejsce drużyna GXO.

– Pierwszy Turniej Piłkarski Prologis o Puchar Naviki pokazał jak bardzo potrzebne są tego rodzaju inicjatywy. Zaangażowanie kibiców i zawodników przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Drużyny były bardzo dobrze przygotowane – specjalne stroje, treningi, a przede wszystkim ogrom pozytywnej energii. Dzięki tej inicjatywie mieliśmy szansę nawiązać nowe relacje i lepiej się poznać – podkreśla Michał Stankiewicz, Senior Development Manager w Prologis, który stanął na czele drużyny gospodarzy i koordynował projekt budowy wielofunkcyjnego boiska.

Nowo powstałe boisko sportowe jest dostępne dla wszystkich klientów łódzkich parków Prologis. Obiekt przystosowany jest do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i tenisa ziemnego. To tylko jeden z przykładów inicjatyw realizowanych w ramach programu PARKLife™ w centrach logistycznych Prologis. Ta koncepcja koncentruje się na tworzeniu przyjaznych, nowoczesnych i atrakcyjnych miejsc pracy. W ramach inicjatywy dostępne są między innymi strefy relaksu na świeżym powietrzu, schronienia dla jeży, domki dla owadów, pasieki, wiaty rowerowe z zapleczem serwisowym czy punkty ładowania pojazdów elektrycznych.

Poleć ten artykuł:

Polecamy