Intertransauto dołącza do IRU

Intertransauto dołącza do IRU

Intertransauto, firma posiadająca 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności w Europie i Azji, najnowszym członkiem Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego.

Intertransauto to grupa międzynarodowych firm transportowych działająca w Europie i Azji od ponad 20 lat.

Firma świadczy usługi międzynarodowego transportu ładunków, spedycji i logistyki wewnątrz UE, a także z krajów UE do Wspólnoty Niepodległych Państw i Azji, w tym Chin.

– Z przyjemnością witamy Intertransauto w rodzinie IRU. To prawdziwie transkontynentalna firma wypełniająca lukę w transporcie drogowym między Europą a Chinami – mówi Sekretarz Generalny IRU Umberto de Pretto. – Sieć IRU z pewnością skorzysta z ich doświadczenia w międzynarodowym transporcie ładunków, spedycji i przewożeniu towarów niebezpiecznych – dodaje.

 – To dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie znaleźć się wśród największych i najlepszych firm transportowych na świecie. Wierzę, że nasz wkład w rozwój branży transportowej będzie znaczący i korzystny dla rynku – komentuje Chairman of the Board INTERTRANSAUTO Andrei Smoliar. – Przyjęcie do Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego jest wynikiem przemyślanej strategii rozwoju naszej firmy, dostosowania się do trendów rynkowych oraz inwestycji w najnowocześniejszy sprzęt i najlepszych ekspertów. W szeregach IRU, wśród najlepszych firm transportowych na świecie, będziemy kontynuować misję utrzymania i rozwoju bezpiecznego transportu drogowego” – dodaje Andrei Smoliar.

Menedżerowie Intertransauto są certyfikowani przez IRU w zakresie bezpieczeństwa załadunku i zabezpieczenia ładunku. Kierowcy przechodzą coroczne szkolenia i rozpoczynają jazdę pojazdami Intertransauto dopiero po zdaniu egzaminu dla kierowców.

Intertransauto zatrudnia 800 pracowników w Polsce, na Łotwie, Cyprze, Białorusi, w Kazachstanie i Uzbekistanie, dysponuje flotą 330 ciężarówek i obsługuje ponad 3000 klientów w całej Europie i Wspólnocie Niepodległych Państw. Firma oferuje również usługi doradcze w zakresie transportu, zabezpieczania ładunków i prawa celnego.

Poleć ten artykuł:

Polecamy