Kierowca ma znaczenie – zapraszamy na webinar

Kierowca ma znaczenie – zapraszamy na webinar

Zapraszamy producentów i dystrybutorów na organizowany przez nas wspólnie z firmą Delivry webinar pt. „Kierowca ma znaczenie”. Podczas spotkania będziemy chcieli zastanowić się nad tym, czy niedobór kierowców to problem producenta czy przewoźnika oraz zaprezentować sposób na rozwiązanie tej sytuacji. Jednocześnie zachęcamy do wypełnienia ankiety, której wyniki będą analizowane przez naszych ekspertów.

Świadomi zagrożeń wynikających z powiększającego się z każdym rokiem niedoboru kierowców zawodowych na rynku transportowym w Polsce, chcemy zbadać, jaki wpływ mają kierowcy na realizację dostaw. Delivry i Eurologistics Media Group przeprowadzają badanie, z którego się dowiem się, jaki  wpływ na efektywność dostaw ma kierowca. Wypełnij ankietę i zobacz, jak Twoja firma wypada na tle innych producentów oraz dystrybutorów.

W ankiecie pytamy o logistykę i realizację dostaw, wpływ kierowców na wybór zlecenia oraz wizerunek firmy. Wyniki zaprezentujemy w czasie webinaru, a po jego zakończeniu uczestnicy otrzymają materiały, dzięki którym lepiej przygotują się na wyzwania rynkowe.

Ankietę można wypełnić pod poniższym linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1oGT1RS-3i_cMtYoSsTCSGZhGKEioDoSuPFvyVA6wePE/.

Webinar odbędzie się 23.02.202 o godzinie 12:00. Poprowadzą go:

CEO Delivry Piotr Świętek – Manager i konsultant z piętnastoletnim doświadczeniem w obszarze Transportu, Zakupów i Logistyki w branżach FMCG i TSL. Kierował transportem w międzynarodowej korporacji, gdzie stosował instrumenty grywalizacyjne w zarządzaniu wielotysięczną grupą kierowców.

Artur Ryszka – Manager sprzedaży w Delivry z doświadczeniem w obszarze Transportu i Logistyki 4.0. Odpowiadał za rozwój biznesu w firmach technologicznych w tym dla platformy logistycznej Trans.eu Group S.A. Stworzył pionierski model dystrybucji systemu analizy czasu pracy kierowcy w czasie rzeczywistym.

Podczas spotkania będziemy odpowiadać na pytania:

  • Dlaczego warto abyś zaangażował się w rozwiązanie problemu niedoboru kierowców razem z Twoimi przewoźnikami.
  • Z jakich powodów kierowcy najczęściej odmawiają realizacji dostaw.
  • Jak dzięki kierowcom zwiększysz sprzedaż i poprawisz wizerunek swojej firmy w oczach klienta.
  • Jak prosto zautomatyzować komunikację i motywowanie kierowców.
  • rozwiązaniu, dzięki któremu zyskasz przewagę konkurencyjną w dostępie do transportu.
  • Jak przy pomocy programu benefitowego Delivry osiągniesz swoje cele biznesowe.

Rejestracja i więcej informacji o webinarze pod adresem: https://webinar.delivry.pl/. Zapraszamy!

Poleć ten artykuł:

Polecamy