Kilometry, które pomagają

Kilometry, które pomagają

Geis PL od kilku miesięcy współpracuje z Fundacją Gajusz Łodzi, która prowadzi m.in. Hospicjum Dziecięce, Prenatalne, oraz Ośrodek Preadopcyjny. Kooperacja polega na zdrowej rywalizacji, której towarzyszy bezinteresowna pomoc.

Co to znaczy? W ramach firmowego projektu FIT Geis, każdy kilometr jaki dany pracownik przebędzie pieszo, przebiegnie, czy przejedzie na rowerze, zostanie przeliczony na pomoc finansową dla Fundacji. Ostatnie kwartały 2021 roku zostały zamknięte bardzo dobrym wynikiem. „To wspaniale być częścią projektu, który nie tylko dba o naszą kondycję, ale także wspiera tych najbardziej potrzebujących. Kiedy wiesz, że każdy kilometr może pomóc dzieciom, dosłownie nie chcesz się zatrzymać.“ – mówi Natalia Wójt, specjalista ds. marketingu.

FIT Geis, to program sportowy polegający na grywalizacji i propagowaniu aktywnego stylu życia wśród pracowników Geis PL. Uczestnicy biorą udział w firmowych wyzwaniach – biegowym, rowerowym i pieszym – które rejestrują na wybranej sportowej aplikacji. Najwytrwalsi w danej kategorii są regularnie wyróżniani za swoje wyniki.

Poleć ten artykuł:

Polecamy