Konferencja Lean Management w praktyce

Konferencja Lean Management w praktyce

25 i 26 kwietnia 2012 roku w Gliwicach (woj. śląskie) obędzie się Ogólnopolska Konferencja Lean Management w praktyce – jedna z największych tego typu inicjatyw dla polskiego sektora przemysłowego, organizowana przez Instytut Doskonalenia Produkcji.

W ciągu dwóch dni ponad 200 uczestników, na co dzień zarządzających produkcją w przedsiębiorstwach, będzie miało okazję wziąć udział w kilkunastu panelach dyskusyjnych, podczas których eksperci dzielić się będą wiedzą z zakresu lean management. Ponadto wybrana grupa uczestników konferencji przekona się, jak z procesem zarządzania produkcją radzi sobie najnowocześniejsza fabryka samochodów General Motors w Polsce, zlokalizowana w gliwickiej podstrefie ekonomicznej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Trwa rejestracja.

 

Konferencja skierowana jest zwłaszcza do osób zarządzających produkcją, specjalistów lean management oraz do wszystkich zainteresowanych zwiększeniem efektywności w firmie, w tym do pracowników działów logistyka, utrzymanie ruchu czy rozwój. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zarejestrować można się na stronie Instytutu Doskonalenia Produkcji (www. instytutdp.pl).

Poleć ten artykuł:

Polecamy