Konferencja online XPRIMER 4.1 – odpowiedź na nowe wyzwania

Konferencja online XPRIMER 4.1 – odpowiedź na nowe wyzwania

Firma eq system serdecznie zaprasza do udziału w konferencji online „XPRIMER 4.1 – odpowiedź na nowe wyzwania”. Już 10 grudnia, od 9.00 do 11.00, eksperci eq system wystąpią z prelekcjami, których przedmiotem będą nowe funkcjonalności systemu XPRIMER. Wydarzenie adresujemy zarówno do obecnych użytkowników platformy XPRIMER, jak i potencjalnych, zainteresowanych usprawnieniem pracy swojej organizacji.
Program konferencji

9.00-9.15 Powitanie uczestników; przedstawienie całej platformy i jej modułów – Michał Żelichowski

9.15-9.35 Łatwiej, szybciej, nowocześniej – automatyczne grafiki w systemie XPRIMER – Tomasz Jeleń

Jak w praktyce przełożyć informację o potrzebnej liczbie pracowników na ich plan pracy? Pokażemy, jak skonfigurować system, żeby wspomagał planowanie czasu pracy w zgodzie z Kodeksem Pracy i regułami biznesowymi. Podzielimy się cennymi wskazówkami w zakresie optymalizacji obsady i, co chyba najważniejsze z perspektywy uczestników,  udowodnimy, jakie korzyści można dzięki nim odnieść.

9.40-9.50 Najprostszy sposób na prowadzenie akt osobowych – e-teczka – Łukasz Zaborowski

Moduł systemu XPRIMER, e-teczka, powstał w odpowiedzi na problemy, z jakimi najczęściej spotykają się działy kadr. Jego funkcjonalności realnie przekładają się na uproszczenie procedur związanych z obsługą dokumentacji pracowniczej. Podczas wystąpienia opowiemy o możliwościach i zaletach modułu e-teczka, odpowiemy też na wszystkie pytania.

9.55-10.05 Cała firma w Twojej kieszeni – aplikacja mobilna XPRIMER – Mateusz Bireta

Wszyscy wiemy, że pozyskanie danych w odpowiednim czasie i odpowiedniej jakości stanowi nie lada wyzwanie. Najnowsza wersja systemu XPRIMER pozwala na znaczne usprawnienie tego procesu. Moduł XPRIMER.IoT umożliwia pozyskiwanie danych wprost z maszyn, a rozszerzona aplikacja mobilna – na przeniesie procesów związanych z samoobsługą pracowniczą na inny poziom.

10.10-10.30 Jak nie pogubić się w labiryncie informacji – moduł traceability i zarządzania magazynem – Tomasz Babiarz

Rejestracja pełnej ścieżki przepływu materiałów i półfabrykatów przez produkcję jest zazwyczaj dużym obciążeniem dla pracowników produkcji. Z systemem XPRIMER organizacja nie musi godzić się na uproszczenia, by temu zaradzić. Podczas wystąpienia powiemy, jak zbudowanie drzewa traceability w nowej wersji XPRIMERa  zwiększy wiarygodność zbieranych danych, a cały proces będzie szybki i niezawodny.

10.35-10.45 Analizujesz, wyciągasz wnioski, reagujesz – wykres Gantta i raporty – Artur Głodek

Zrozumiałe i przejrzyste raporty to możliwość podejmowania efektywnych decyzji. Realizację takiego celu umożliwia funkcjonalność systemu xprimer, o której opowiemy.  Nie pominiemy też tematu wykresu Gantta, który pomoże wizualizować dane i szybciej je analizować, nie zapomnimy również wskazać, jak wpłynie to na proces wyciągania wniosków i reagowania na aktualny stan produkcji.

10.50-11.00 Pożegnanie uczestników

Zapisy prowadzone za pośrednictwem formularza na stronie głównej eq system, https://www.eqsystem.pl/, oraz poprzez wydarzenia w mediach społecznościowych:

FB https://www.facebook.com/events/673684183329353

LinkedIn https://www.linkedin.com/events/konferencjaxprimer4-16737365563774926848/

Poleć ten artykuł:

Polecamy