Konferencja Polska Logistycznym Hubem Europy za nami

Konferencja Polska Logistycznym Hubem Europy za nami

Organizowana przez Polski Instytut Transportu Drogowego, aż trzydniowa konferencja odbyła się na promie Polferries. Organizatorzy zapewnili uczestnikom pożyteczną wiedzę i niezapomniane przeżycia.

15-17 maja 2024 roku, pasjonaci transportu, logistyki i spedycji mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń branżowych – konferencji “Polska Logistycznym Hubem Europy”.

Przeprawa promowa z Gdańska do Nynashamn

Wyjątkowość tego wydarzenia podkreślono już na starcie poprzez podróż promową z Gdańska do malowniczego Nynashamn w Szwecji. Organizatorzy zdecydowali się na taki niekonwencjonalny sposób podróży, aby uczestnicy mogli doświadczyć nie tylko merytorycznych korzyści konferencji, ale także emocji związanych z podróżą przez Bałtyk. Wsparcie od Polferries (Polskiej Żeglugi Bałtyckiej) zapewniło komfortową obsługę i bezpieczeństwo podczas rejsu.

Jednak Nynashamn nie było ostatecznym celem podróży. Uczestnicy pojechali do Sztokholmu, żeby zwiedzić miasto oraz zobaczyć Vasamuseet. Poznali ciekawą historię zatonięcia i wyłowienia okrętu Vasa.

Bogaty program

Agenda konferencji PLHE była nasycona edukacją i integracją uczestników. Wykłady, debaty, sesje networkingowe – to tylko część z atrakcji czekających na uczestników. Eksperci z różnych dziedzin dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami, otwierając dyskusje na tematy takie jak skuteczna komunikacja międzykulturowa w biznesie czy wyzwania związane z rozwojem hubów logistycznych w Polsce.

Goście VIP i niezapomniane atrakcje

Nie zabrakło również specjalnych wystąpień gości, jak dr Dorota Raben, Maja Maszońska, Magdalena Szaroleta, Ellina Lolis czy Mateusz Noszkowicz.

Uczestnicy mieli okazję nie tylko poszerzać swoją wiedzę w ramach debat i wykładów, ale także cieszyć się wyjątkową atmosferą towarzyską podczas kolacji i afterparty.

Powrót do Gdańska z nowymi doświadczeniami

Po trzech intensywnych dniach pełnych nauki, inspiracji i niezapomnianych chwil, uczestnicy konferencji PLHE wrócili do Gdańska bogatsi o nowe kontakty, perspektywy i pomysły. Ta wyjątkowa podróż nie tylko dostarczyła merytorycznej wiedzy, ale także pozwoliła na budowanie relacji i integrację środowiska branżowego.

– Konferencja PLHE stworzyła przestrzeń zarówno do poszerzania horyzontów merytorycznych oraz do budowania relacji i wzmacniania więzi w branży. Fakt, że uczestnicy wrócili do Gdańska nie tylko bogatsi o wiedzę, ale także o nowe pomysły i kontakty biznesowe, świadczy o niezwykłej wartości tego spotkania. Takie wydarzenia są kluczowe dla rozwoju i integracji środowiska. Jestem przekonana, że bogaty program konferencji na długo pozostanie w pamięci uczestników. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję! – chwali Anna Majowicz, dyrektor operacyjna PITD.

Konferencja PLHE okazała się nie tylko profesjonalnym wydarzeniem, ale także niezapomnianą przygodą, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich jej uczestników.

– Jestem zadowolona z przebiegu ostatniej edycji oraz tendencji wzrostowej w liczebności uczestników konferencji. To dowód na to, że coraz więcej liderów holistycznie interesuje się sektorem. Takie spotkanie pozwala wspólnie zastanowić się nad obecnymi wyzwaniami i potencjalnymi rozwiązaniami dla rynku TSL. Wierzę, że razem jesteśmy w stanie wiele zmienić w branży – mówi Justyna Świeboda, prezes PITD.

Partnerzy wydarzenia: Shell, Trimble Transportation, GS1, SOTI, Immaginare, Imex Logistics, AC Porath.

Poleć ten artykuł:

Polecamy