Leroy Merlin przedłuża umowę najmu w Logicor Stryków

Leroy Merlin przedłuża umowę najmu w Logicor Stryków

Logicor, wiodący właściciel, zarządca i deweloper europejskich nieruchomości logistycznych, ponownie podpisał umowę ze swoim długoterminowym klientem, Leroy Merlin. Francuska sieć hipermarketów zwiększa powierzchnię najmu w obiekcie Logicor Stryków, położonym w centralnej Polsce.

Na mocy umowy Leroy Merlin zajmie ok. 50 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku Logicor Stryków, który będzie wykorzystywany jako główne centrum dystrybucyjne dla sklepów w całej Polsce i regionie.

Leszek Petryczko, Senior Manager Central Logistics w Leroy Merlin, powiedział: – Dla Leroy Merlin rozszerzenie współpracy z Logicorem oznacza wynajem najlepszej powierzchni logistycznej w doskonałej lokalizacji oraz codzienną obsługę na najwyższym poziomie. W ten sposób mamy zagwarantowaną ekspansję biznesową firmy zarówno na terenie całej Polski, jak i regionu.

Anna Mazepa, Dyrektor ds. Zarządzania Aktywami, Logicor Polska, powiedziała: – Bardzo nas cieszy decyzja Leroy Merlin o odnowieniu i przedłużeniu umowy najmu. To pokazuje, że dla naszych klientów jesteśmy zaufanym partnerem; takim, który doskonale rozumie ich potrzeby i świadczy wysokiej jakości usługi pomagające odnieść sukces.

Logicor Stryków zlokalizowany jest w centralnej Polsce, 5 km od kluczowego węzła komunikacyjnego autostrad A1 i A2 oraz 15 km od centrum Łodzi.

Poleć ten artykuł:

Polecamy