MarcPol  zamieszka w  MLP Pruszków II

MarcPol zamieszka w MLP Pruszków II

MLP Group, deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce, podpisał umowę z spółką MarcPol na wynajem ponad 5 022 mkw powierzchni w parku produkcyjno-magazynowym MLP Pruszków II.

Będzie to powierzchnia magazynowa z niewielką częścią biurowo-socjalną, umożliwiająca zapewnienie sprawnej logistyki produktów w związku z dynamicznym rozwojem sieci sklepów MarcPol i planowanymi w najbliższym czasie otwarciami 17 nowych placówek. Nowy magazyn będzie obsługiwał również istniejące placówki handlowe MarcPol. Umowa została podpisana na okres 10 lat. Powierzchnia zostanie przekazana do użytku najemcy w II kwartale 2012 roku. Jest to już druga umowa na wynajem powierzchni podpisana przez MLP Group z firmą MarcPol w ciągu ostatniego roku. Łącznie firma wynajmuje w Parkach MLP Pruszków I oraz MLP Pruszków II 7000 mkw.

– O wyborze MLP Pruszków II oraz MLP Group S.A. jako partnera w dalszej działalności i rozwoju MarcPol zdecydowały lokalizacja parku bezpośrednio przy budowanej autostradzie, oraz profesjonalizm i elastyczność dewelopera w zrozumieniu naszych potrzeb. Nie bez znaczenia jest fakt, iż MarcPol będzie miał do dyspozycji nowy, „szyty na miarę” obiekt, odpowiadający aktualnym wymaganiom magazynowania i logistyki produktów FMCG – powiedziała Iwona Zarucka, wiceprezes zarządu MarcPol S.A

Poleć ten artykuł:

Polecamy