MLP Group wynajął firmie Pro-Log 6 tysięcy mkw.

MLP Group wynajął firmie Pro-Log 6 tysięcy mkw.

MLP Group S.A. podpisała umowę najmu kolejnego budynku magazynowego z operatorem logistycznym Pro-Log S.A. Firma wynajęła dodatkowe 6000 mkw. powierzchni w parku MLP Pruszków I.

Pro-Log S.A. jest firmą wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze logistycznej podmiotów gospodarczych. Na polskim rynku działa się od 1997 roku. Od 2012 roku akcje Pro-Log S.A. notowane są na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W pierwszym miesiącu najmu wykorzystanych zostanie 50 proc. nowej powierzchni magazynowej. Pro-Log S.A wynajmuje swoje powierzchnie na terenie MLP Pruszków I już od 2003 roku. Początkowo zajmował jedynie 2500 mkw., jednak wraz z oddaniem ostatnich powierzchni najmowanych Pro-Log będzie miał do dyspozycji 15 300 mkw. powierzchni, co oznacza ok. 18.000 miejsc paletowych.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji, park przyciągnął wiele firm produkcyjnych i logistycznych. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 mkw. do 18 000 mkw.

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy