Morska Agencja Gdynia zwiększa powierzchnię magazynów

Morska Agencja Gdynia zwiększa powierzchnię magazynów

Morska Agencja Gdynia zdecydowała się powiększyć wolumen powierzchni magazynowej w parku Panattoni Tricity East o kolejne 7100 mkw. W procesie tym spółka kontynuowała współpracę z Cresa Polska.

Morska Agencja Gdynia jest obecna na polskim rynku od 1951 r. Początkowo działalność firmy koncentrowała się m.in. na świadczeniu usług agencyjnych dla statków. Dziś, dzięki ekspansji operacji i poszerzeniu kompetencji, spółka zapewnia kompleksową obsługę transportu ładunków z dowolnego miejsca na świecie. Morska Agencja Gdynia posiada magazyny w Panattoni Park Tricity East I i Panattoni Park Tricity East II. Podpisanie kontraktu z nowym klientem skutkowało koniecznością zabezpieczenia kolejnej powierzchni, znajdującej się w sąsiednim Panattoni Park Tricity East III.

Panattoni Park Tricity East III to hala magazynowa klasy A o łącznej powierzchni niemal 33 000 mkw., w której istnieje możliwość wynajęcia powierzchni magazynowo-produkcyjnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów z różnych branż. Wydzielone jednostki odpowiadają potrzebom logistyki, dystrybucji, składowania czy lekkiej produkcji. Bliskość portu oraz trasy ekspresowej S7 gwarantuje sprawną dystrybucję nie tylko w regionie, ale także na rynku międzynarodowym.

– Dynamiczny rozwój Morskiej Agencji Gdynia spowodował, że Zarząd firmy podjął decyzję o zwiększeniu użytkowanej powierzchni magazynowej w Gdańsku. Szybka decyzyjność i dobra organizacja Spółki pozwoliły na sfinalizowanie transakcji w ciągu kilku dni – dziś najemca operuje już na wynajętej przestrzeni. Cieszymy się, że po raz kolejny w mogliśmy wesprzeć Morską Agencję Gdynia swoją wiedzą i doświadczeniem – powiedział Michał Rafałowicz, dyrektor Regionu Pomorskiego w firmie Cresa Polska.
– Cieszymy się z wręcz skokowego rozwoju naszych powierzchni magazynowych w tym roku, tym bardziej, że na tym nasze plany się nie kończą. Z pomocą Cresa Polska rozpatrujemy różne opcje na przyszłość – powiedziała Monika Urbaniak, dyrektor zarządzająca w Morskiej Agencji Gdynia.

(Cresa)

Poleć ten artykuł:

Polecamy