Na targach tłoczno od nowości

Na targach tłoczno od nowości

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla targowych gości. Potwierdza to aż 83% zwiedzających. Dla wystawców to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty i dotarcia do świadomości konsumentów.

Goście tegorocznej edycji targów ITM, Modernlog oraz 3D Solutions będą mogli zapoznać się z kilkudziesięcioma nowościami.

 

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych Wystawcom podczas targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych oraz premier targowych.

 

Nowości są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, dlatego znacząco wzbogacają ofertę targową. Wyeksponowaniu premier targowych sprzyjają specjalnie oznaczone stoiska wystawców, gwarantujące dużą rozpoznawalność wśród zwiedzających, jak również informacje o nowościach zamieszczone w przewodnikach targowych, materiałach prasowych i na stronach internetowych targów.

 

Na stronie https://itm-europe.pl/news/poznaj-nowosci-edycji-2019/ prezentujemy listę nowości tegorocznej edycji targów: ITM INDUSTRY EUROPE, 3D Solutions, Subcontracting, Modernlog i Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

 

Targi odbędą się 4-7 czerwca 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Więcej na:

www.itm-europe.pl

www.modernlog.pl

www.3dsolutions.mtp.pl

www.bhp.mtp.pl

www.subcontracting.pl

Poleć ten artykuł:

Polecamy