Najemcy zostają na dłużej w parku P3 Błonie

Najemcy zostają na dłużej w parku P3 Błonie

P3, długoterminowy inwestor i deweloper europejskich obiektów magazynowych podpisał kolejne przedłużenia umów z dotychczasowymi najemcami podwarszawskiego parku. Na dłużej w Błoniu zdecydowały się zostać firmy Katcon i Edu-Książka.

Bartłomiej Hofman, Managing Director P3 Logistic Parks mówi: – Park w Błoniu to jeden z pierwszych projektów w naszym portfolio, który nieustannie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród nowych klientów, jak i stałych najemców, którzy doceniają jego doskonałą lokalizację, a także nasze elastyczne podejście do ich zmieniających się wraz z upływem czasu potrzeb.

Katcon Polska to międzynarodowy dostawca innowacyjnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Firma zdecydowała się na przedłużenie kontraktu i jednocześnie powiększenie zajmowanej powierzchni o 3990 mkw. tym samym wynajmując łącznie 13 370 mkw.
Gustavo A. Canales, General Manager Katcon Polska mówi: – Bardzo cenimy sobie otwartość i gotowość firmy P3 na dopasowania się do naszych wymagań. Od 2013 roku działamy w parku znajdującym się na terenie Błonia i przez te lata udało nam się zbudować silną pozycję na międzynarodowych rynkach. Fabryka w Polsce to jedna z najważniejszych lokalizacji dla całego koncernu, z której dostarczamy katalizatory na rynki europejskie i północnoamerykańskie.

Drugim najemcą, który w ostatnim czasie zdecydował się na przedłużenie najmu w parku P3 Błonie, jest jeden z wiodących dystrybutorów podręczników do kształcenia ogólnego, zawodowego i nauczania języków obcych – Edu-Książka. Firma zajmuje 6300 mkw., w tym 6122 mkw. przeznaczonych jest na magazyn, a pozostała część na biura.
Adam Olesiewicz, Managing Director, Vice President of the Board Edu-Książka mówi: – Zdecydowaliśmy się na kolejne lata zostać w parku P3 Błonie, ponieważ jego doskonałe położenie umożliwia sprawne prowadzenie dystrybucji naszych produktów na cały kraj. Doceniamy też współpracę ze stabilnym i pewnym partnerem jakim jest P3.

– Cieszę się, że wypracowane przez lata zaufanie jakim obdarzają nas najemcy skutkuje kontynuacją współpracy. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami, a przedłużenie kolejnych wieloletnich kontraktów potwierdza, że to się nam udaje – mówi Anna Brym, Leasing Manager P3 Logistic Parks w Polsce.
Park P3 Błonie położony jest zaledwie 27 km na zachód Warszawy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z autostradą A2 (która jest częścią europejskiej trasy tranzytowej E30). W skład parku wchodzi 14 budynków, w których poza typowymi powierzchniami magazynowymi znajdują się również m.in. chłodnie, mroźnie i data center.

(P3)

Poleć ten artykuł:

Polecamy