Nowe przepisy – co dalej?

Już 10 czerwca w Krakowie odbędzie się szkolenie "Firma Transportowa w obliczu nowych przepisów - 2014 - Wszystko co musisz wiedzieć", którego organizatorem jest Transtica „Prawo w transporcie”. Szkolenie jest odpowiedzią na zmiany w polskim ustawodawstwie i dotyczy aktów prawnych.

Spotkanie skierowane jest do właścicieli firm transportowych, osób zarządzających transportem lub zajmujących się organizacją przewozów drogowych czy kierowników transportu. Każdy blok szklenia jest uzupełniony prezentacją multimedialną, a spotkanie przeprowadzane w małych grupach ma charakter wykładu interaktywnego, podczas którego podejmowane są dyskusje z uczestnikami, na temat problemów z którymi spotykają się na co dzień w świecie transportu.

Szkolenie jest podzielone na bloki, a wśród poruszanych zagadnień pojawią się m.in.: zasady wykonywania przewozów w świetle przepisów ROZPORZĄDZENIA (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 15 marca 2006 r. (Dz. U. UE L z dnia 11 kwietnia 2006 r.), szczegółowe omówienie przepisów dotyczących czasu prowadzenia pojazdu, przerw i okresów odpoczynku kierowców wykonujących przewóz drogowy rzeczy i osób, rozliczanie czasu pracy kierowców oraz warunki wykonywania zawodu przewoźnika drogowego. Ponadto omówione zostaną zasady wykonywania regularnego transportu drogowego osób w świetle ustawy o transporcie drogowym oraz ustawa o publicznym transporcie zbiorowym – wybrane zagadnienia w pytaniach i odpowiedziach.

Spotkanie odbędzie się 10 czerwca (godz. 9), w sali konferencyjnej Transtica “Prawo w transporcie” – ul. Vetulaniego 1a, Kraków. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: http://transtica.pl/szkolenie.html.

Poleć ten artykuł:

Polecamy