Nowy kierownik Oddziału DACHSER w Gdańsku

Nowy kierownik Oddziału DACHSER w Gdańsku

W czerwcu 2023 roku do zespołu DACHSER Polska dołączył Grzegorz Drążkowski. Objął stanowisko Branch Managera oddziału w Rusocinie, koło Gdańska.

Grzegorz Drążkowski to doświadczony manager i specjalista w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Od niemal 20 lat pełni funkcje kierownicze. Z sukcesami zajmuje się tworzeniem struktur organizacyjnych oraz optymalizacją procesów logistycznych, operacyjnych i kosztowych.

Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej ze specjalizacją ekonomia i finanse. Stale podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach z zakresu efektywnego zarządzania.

– Dachser Polska zatrudnia ludzi od lat związanych ze skutecznym zarządzaniem procesami. Jesteśmy przekonani, że wiedza i doświadczenie Grzegorza wzmocnią nasz zespół w Gdańsku oraz całą organizację. To właśnie dzięki takim specjalistom mamy możliwość ciągłego rozwoju naszej firmy – mówi Magdalena Jamroziak, HR Manager DACHSER Polska.

Oddział w Gdańsku

DACHSER w Polsce operuje z dziesięciu oddziałów zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie k/Warszawy, Sosnowcu, Strykowie k/Łodzi, Szczecinie i Toruniu. Oddział w Gdańsku oferuje 2 250 m2 powierzchni magazynowej, 900 m2 terminala przeładunkowego i zatrudnia 40 pracowników. Dostarcza inteligentne i kompleksowe połączenie efektywnej gospodarki magazynowej z paneuropejską wydajną siecią transportu drogowego oraz lotniczego i morskiego. Zapewnia także szereg usług dodatkowych, takich jak np. obsługa celna, etykietowanie, wstępny montaż czy konfekcjonowanie zestawów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy