Nowy szef IT w TNT Express

Nowy szef IT w TNT Express

Ryszard Brejnak objął stanowisko Kierownika Działu Informatyki firmy kurierskiej TNT Express (Worldwide). Od września odpowiada za całość funkcjonowania rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych w firmie.

Ryszard Brejnak ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu działami IT. Przez ostatnich 6 lat był związany z branżą ubezpieczeniową – jako Dyrektor Departamentu Infrastruktury Informatycznej w AXA Polska S.A. oraz Kierownik Działu Usług Systemowych w ING Nationale Nederlanden. Wcześniej był m.in. zastępcą Kierownika Działu Informatyki w PRESSPUBLICA Sp. z o.o. oraz pełnił obowiązki Kierownika Działu Administracyjno-Organizacyjnego w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

– Do priorytetów zaliczam integrację istniejących narzędzi typu CIT (e-Commerce), ich rozwijanie oraz popularyzację wśród klientów TNT Express – mówi Ryszard Brejnak.

Ryszard Brejnak jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Prywatnie jest miłośnikiem podróży, a także nart i windsurfingu.

Poleć ten artykuł:

Polecamy