Nowy termin Trendowni 2020

Nowy termin Trendowni 2020

Z uwagą obserwujemy rozwój sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa. Chociaż termin Trendowni 2020 może wydawać się jeszcze stosunkowo odległy i wszyscy liczymy na skuteczność podejmowanych aktualnie działań, decydujemy o przyszłości naszej konferencji z odpowiednim wyprzedzeniem, aby zachować należyty poziom profesjonalizmu. Dane dotyczące rozwoju pandemii w poszczególnych krajach, obostrzenia wprowadzane przez nasz rząd oraz kolejne europejskie kraje, a przede wszystkim glosy płynące z firm reprezentujących branżę logistyki i produkcji, skłoniły nas do tego, aby już dziś podjąć decyzję o zmianie terminu konferencji.

Ogłaszamy zatem, że Trendownia 2020 odbędzie się w nowym terminie: 2-3 września 2020. Miejsce konferencji pozostaje bez zmian: Hotel Windsor w Jachrance

Wierzymy, że ze zrozumieniem przyjmą Państwo tę nieuniknioną decyzję. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że we wrześniu wszyscy przyjaciele Trendowni spotkają się w dobrych nastrojach, a kilkumiesięczne przesunięcie terminu konferencji pozwoli Państwu nadrobić zaległości w firmach i spokojnie wpisać konferencję do kalendarza.

Wszystkie rezerwacje pokoi dokonane z myślą o konferencji pozostają ważne i zostaną automatycznie przesunięte na nowy termin wrześniowy. Jeżeli z jakichś przyczyn chcecie Państwo zrezygnować z posiadanych już rezerwacji noclegów, prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem Windsor.

Do zobaczenia we wrześniu.

Poleć ten artykuł:

Polecamy