Ofix.pl w 7R Park Poznań West

Ofix.pl w 7R Park Poznań West

7R, deweloper specjalizujący się w budowaniu wysokiej jakości magazynów podpisał umowę z firmą Ofix Lewandowski, liderem w zakresie kompleksowego zaopatrzenia firm m.in. w artykuły biurowe, spożywcze, chemiczne, bhp. Firma wynajęła blisko 5,5 tys. mkw. powierzchni w 7R Park Poznań West.

Ofix.pl specjalizuje się w zaopatrzeniu firm, gwarantując swoim klientom dostawę w 24 h. W swojej ofercie posiada ponad 12 tys. produktów dostępnych od ręki, w tym m.in. papiery biurowe, artykuły spożywcze, chemiczne, piśmienne, bhp, tonery i urządzenia biurowe. Na polskim rynku działa od 30 lat, obsługując miesięcznie ponad 25 tys. klientów. W 7R Park Poznań West zajmie 5320 mkw. powierzchni magazynowej oraz 157 mkw. przestrzeni biurowej.

– W związku z systematycznym rozwojem naszego biznesu poszukiwaliśmy obiektu klasy A, w dogodnej lokalizacji, blisko Poznania. 7R Park Poznań West w 100% spełnia te wymagania. Cieszymy się, że współpracujemy z partnerem biznesowym oferującym wysokiej jakości magazyny stawiającego jednocześnie na relacje i wysoki poziom obsługi klienta – mówi Dominik Lewandowski, właściciel firmy Ofix Lewandowski.

7R Park Poznań West znajduje się w Tarnowie Górnym – zaledwie 22 kilometry na zachód od centrum Poznania i jedynie 8 kilometrów od drogi ekspresowej S11. Bliskie sąsiedztwo portu lotniczego Poznań-Ławica czyni tę lokalizację atrakcyjnym punktem logistycznym, zarówno dla operacji krajowych, jak i zagranicznych.

– Do grona najemców 7R Park Poznań West dołącza kolejna firma z dużym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową. Najemcy doceniają nie tylko jakość czy lokalizacje naszych magazynów, ale także proekologiczne rozwiązania. Mamy świadomość, że przestrzeń magazynowa dla firm z branży e-commerce jest niezwykle ważnym elementem wpływającym na rozwój ich biznesu – podkreśla Magdalena Kostjan, Regional Leasing Director 7R.

7R Park Poznań West liczy ponad 55 tys. mkw. powierzchni. Magazyn został wyposażony w szereg rozwiązań proekologicznych. Posiada destryfikatory odprowadzające ciepło spod sufitu w niższe partie budynku oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

Poleć ten artykuł:

Polecamy