Oszczędność papieru dzięki platformie GlobKurier.pl

Oszczędność papieru dzięki platformie GlobKurier.pl

GlobKurier.pl jako pierwsza platforma logistyczna uruchomiła w swoim serwisie opcję zbiorczego generowania listów przewozowych. Żadna z firm oferujących nadawanie przesyłek wieloma przewoźnikami nie dysponuje taką funkcjonalnością. To proste rozwiązanie pomoże zaoszczędzić czas, papier i pieniądze.

Platforma GlobKurier.pl w swojej ofercie posiada 50 firm kurierskich i transportowych. Przedsiębiorcy wysyłający różnego rodzaju przesyłki, mogą skorzystać z kilku przewoźników jednocześnie, dlatego możliwość wygenerowania zbiorczo kilku listów przewozowych znacznie ułatwi im pracę. Klient może zaznaczyć jednorazowo do 30 swoich zamówień, bez względu czy zlecał je u jednego przewoźnika, czy u kilku i wygenerować zbiorczo jednego PDF, który będzie zawierał 4 listy przewozowe.

Jak wygenerować zbiorczo listy przewozowe?

Wygenerowanie takiego listu jest bardzo proste. Wystarczy, że użytkownik serwisu zaloguje się do Panelu klienta i w sekcji „zarządzanie zleceniami” zaznaczy interesującego go pozycje w kolumnie po lewej i wybierze interesujący go format u dołu listy. Dla klientów, którzy wiele wysyłają, oznacza to nawet 4 krotną oszczędność papieru oraz czasu.

Ponadto, klienci korzystający z drukarek etykiet takich jak np. ZEBRA mają możliwość wygenerowania zbiorczego listu przewozowego w formacie idealnie pasującym do tego typu urządzeń.

Pomocne funcje dostępne w GlobKurier.pl

Wśród innych pomocnych funkcji, które dostępne są w serwisie, znajduje się logowanie przez Allegro, integracja konta eBay oraz szablony przesyłek. Każde z tych rozwiązań znacznie ułatwia obsługę dużej ilości zleceń oraz pomaga zautomatyzować cały proces. Serwis oferuje również integracje z popularnymi platformami sprzedażowymi.

GlobKurier stale dąży do pełnej automatyzacji i usprawniania procesów wysyłek u swoich klientów, dzięki czemu mogą oni skupić się na tym, co najważniejsze w prowadzeniu firmy. 

Poleć ten artykuł:

Polecamy