Panattoni wzmacnia swój zespół w Polsce

Panattoni wzmacnia swój zespół w Polsce

Panattoni powiększa swój zespół w Polsce. Magdalena Bugajło objęła stanowisko Dyrektorki Komunikacji i Marketingu w Polsce. Ostatnio pełniła funkcję Rzecznika Prasowego oraz Dyrektora ds. Komunikacji Marketingowej i PR w DHL Parcel. Stanowisko Marketing Business Strategy Director objęła z kolei Malwina Pawłowska. Ma za sobą 18-letnie doświadczenie pracy w międzynarodowych firmach, gdzie odpowiadała za komunikację korporacyjną i produktową.

Ludzie podstawą sukcesu

Panattoni to lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie. Firma nieustannie poszerza swoje portfolio inwestycji oraz zasięg działania – biura przedsiębiorstwa znajdują się w 14 krajach Europy oraz Indiach. Nieustannie rośnie też zespół Panattoni. Liczba pracowników w całej Europie przekroczyła już tysiąc. Polski zespół firmy wzmocniły kolejne osoby z ogromnym doświadczeniem.

Magdalena Bugajło objęła stanowisko Dyrektorki Komunikacji i Marketingu w Polsce. Będzie nadzorować pracę kilkuosobowego działu, skupiając się na krajowych działaniach w obszarze marketingu, CRS, employer brandingu, komunikacji korporacyjnej, social mediów, strategii komunikacyjnych, relacji z mediami. Magdalena ma 14-letnie doświadczenie w branży. Przez ostatnie 7 lat związana z DHL Parcel, ostatnio pełniła rolę Dyrektora ds. Komunikacji Marketingowej i PR oraz Rzecznika Prasowego. Była odpowiedzialna m.in. za tworzenie strategii komunikacji, wprowadzenie na rynek brandu DHL Parcel, rozwój mediów społecznościowych, działania partnerskie i sponsoringowe, szeroko pojęty wizerunek marki oraz zarządzanie kryzysowe. Wcześniej, przez 6 lat związana była z firmą Netia, gdzie pełniła funkcję Kierownika ds. Komunikacji Korporacyjnej oraz Kierownika ds. Komunikacji Wewnętrznej.

Magdalena ukończyła iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz marketing i zarządzanie w Akademii Leona Koźmińskiego. W Akademii skończyła również studia podyplomowe „PR w praktyce” oraz London School of Public Relations. Jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów z zakresu komunikacji i PR, takich jak Pearl Awards w Nowym Jorku, Spotlight Awards na Florydzie, czy DHL Communication and Responsibility Award w Niemczech, a także krajowych – Szpalty Roku, Pióra Roku i Protony.

Malwina Pawłowska objęła stanowisko Marketing Business Strategy Director. W Panattoni będzie m.in. wspierać biznes w zakresie efektywności procesów, CRM, dzielenia się wiedzą i wreszcie definiowania USP na coraz bardziej konkurencyjnym rynku nieruchomości przemysłowych. Za jej ogromnym know-how stoi 18-letnie doświadczenie w międzynarodowych firmach. Była m.in. szefową działu marketingu i komunikacji spółki biurowej Skanska w Polsce. Odpowiadała za komunikację korporacyjną i produktową, relacje z mediami, zarządzanie kryzysowe, pozycjonowanie marki i współtworzenie koncepcji produktów. W obszarze swoich kompetencji łączyła tematy zrównoważonego rozwoju, innowacji, zdrowia i bezpieczeństwa. Pełniła również funkcję członka rozszerzonego zarządu firmy. Wcześniej kierowała działem marketingu i PR Ghelamco Poland oraz odpowiadała za marketing i komunikację w grupie GTC na poziomie CEE i SEE. Współtworzyła również pierwszy raport ESG spółki deweloperskiej na rynku CEE. Jest panelistką konferencji poświęconych sztuce w przestrzeni miejskiej, dialogu w przestrzeni i komunikacji marketingowej.

Przełożoną nowych członkiń zespołu będzie Anita Pietrykowska, związana z Panattoni od 13 lat, a od 17 lat z branżą obiektów przemysłowych, m.in. czterokrotna laureatka konkursu Construction Investment Journal Awards Poland w kategorii Best Marketing Campaign. Anita pełni obecnie funkcję Head of Marketing & Communications Europe, nadzorując wszystkie działania z zakresu marketingu i komunikacji na kontynencie, w Wielkiej Brytanii oraz Indiach. Anita zwraca uwagę na ogromną wartość i znaczenie nowych osób dla firmy: – Dołączenie Magdy i Malwiny do zespołu Panattoni, to nie tylko łącznie ponad 30 lat wniesionego doświadczenia w marketingu i komunikacji. To przede wszystkim potwierdzenie, że jako firma nieustannie się rozwijamy i nie zamierzamy zbaczać z tego kierunku. Do tego potrzebujemy najlepszych z najlepszych. Dziękujemy i witamy na pokładzie.

Panattoni, cały czas rozwija swoje struktury marketingowe w całej Europie. Firma posiada dedykowane zespoły nie tylko w Polsce, ale też Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Portugalii, Czechach i Słowacji, Niemczech i Austrii, Szwecji, Holandii, na Węgrzech oraz w Indiach.

Poleć ten artykuł:

Polecamy